1. ARAÇ MODELLERİ
  2. LBX Dünya Promiyeri
Ne aramıştınız?
HER GÜN SIRA DIŞI

LEXUS LBX
DÜNYA PRÖMİYERİ

Tamamen Yeni LBX ile her gün sıra dışı bir deneyime hazır mısınız? Beş farklı atmosferden size uygun olanı seçin.

DÜNYA PRÖMİYERİ

LBX'İN ARDINDAKİ DETAY

Gerçekten sıra dışı bir otomobil olan Tamamen Yeni Lexus LBX’in yeni nesil kendi kendini şarj eden hibrit teknolojisini, canlandırıcı ve lüks tasarımını, son teknoloji güvenlik sistemlerini ve multimedya teknolojisini keşfedin.​

“ *Metinde yer verilen donanım ve özellikler Türkiye’de sunulan versiyonlara göre farklılık gösterebilir. ”
TAMAMEN YENİ LEXUS LBX

YENİ ATMOSFERLERLE TANIŞIN

Lüksü kişisel hale getirme vizyonumuzu somutlaştıran Tamamen Yeni Lexus LBX ile her biri size özel, estetik bir otomobil yaratmak için tasarlanan beş benzersiz atmosfer arasından seçim yapın ve LBX ile her gün sıra dışı olmanın tadını çıkarın.​

SOFİSTİKE ATMOSFER

LBX ELEGANT

Sıra dışı olanın güzelliğini takdir ediyor ve kişiselleştirdiğiniz otomobiliniz ile sessiz ve güvenli bir eşleşme hayal ediyorsanız LBX Elegant atmosferiyle tanışın.

SOFİSTİKE ATMOSFER

LBX RELAX

Klasik ve zamansız tasarımlardan vazgeçemiyorsanız ve aynı zamanda teknoloji ve inovasyon arıyorsanız LBX Relax atmosferiyle tanışın.

DİNAMİK ATMOSFER

LBX EMOTION

Aracınızın şehirdeki günlük dinamizminizi yansıtmasını seviyorsanız. Canlı bir yaşam tarzına sahip olanlar için tasarlanan Yepyeni LBX Emotion ile tanışın. Otomobilinizin, hayatın akışındaki dinamizmi yansıtmasını istiyorsanız LBX Emotion atmosferiyle tanışın.

DİNAMİK ATMOSFER

LBX COOL

Tamamen size özel olan tarzınızı ve karakterizi sürüşünüze yansıtmayı seviyorsanız ve öne çıkmaktan korkmuyorsanız LBX Cool atmosferiyle tanışın.

DİNAMİK ATMOSFER

YEPYENİ LEXUS LBX COOL

Lexus LBX Cool atmosferinin direksiyonunda tarzınızı yansıtın. Daha sportif, daha dinamik bir karaktere ve çift tonlu bir palete sahip olan LBX Cool, günlük yaşamınızı olağanüstü hale getirecek.

  • DOĞASI GEREĞİ AKTİF
  • YOLA ÖNDE ÇIKIN
  • HER GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ HALE GETİRİN
2024'te Türkiye'de

LBX’E İLK SİZ SAHİP OLUN

LBX’e ilk sahip olanlardan olmak için Ön Talep formunu doldurun ve her biri tamamen kendine özgü Tamamen Yeni Lexus LBX atmosferlerini keşfedin. ​

“ *Metinde yer verilen donanım ve özellikler Türkiye’de sunulan versiyonlara göre farklılık gösterebilir. ”