LC

KONSEPTTEN COUPÉ'YE

Cesur tasarımı ile yeni bir çağ için geliştirilen LC, nefesleri kesen yepyeni bir lüks coupé'dir.

LC İLE TANIŞIN

Tüm duyularınızı harekete geçirme gibi inanılmaz güce sahip bir otomobil mümkün olsaydı, bu yeni Lexus LC olurdu. Ödüllü LF-LC konseptini etkileyici bir seri üretim otomobile dönüştürdük. Lexus LC yalnızca sizi eşsiz estetikliği ile şaşırtacak bir 2+2 coupé değildir. Aynı zamanda gerçekten sıra dışı bir sürüş deneyimi sunması için 4000'den fazla tasarımcı, mühendis ve teknisyenden oluşan bir ekip tarafından mükemmel hale getirilmiştir.


 

 
  Lexus LC 500h Key Features
 • Mükemmel Coupé Tasarım

  Benzersiz Lexus ‘Ön Panjur’ ile dikkat çekici aydınlatma sistemi birbirlerini tamamlar. Kompakt tasarımı sayesinde alçak bir kaputa sahip olan LC’nin güçlü görünümü, kabin tavan çizgisi ve geniş lastik davlumbazlarının arasındaki konik yapı ile daha da güçlenmektedir.

 • Heyecan Verici Güç Aktarma Sistemi Seçenekleri

  5,0 litre V8 benzinli motor ve Direct Shift 10 vitesli otomatik şanzımana sahip olan LC 500, verdiği tepkime ile sizi şaşırtacak. Dünyanın ilk dört kademeden oluşan Çok Aşamalı Hibrit Sistemi’ne sahip LC 500h ise 3.5 litre V6 benzin motoru ile gelişmiş bir elektrik motorunun bileşiminden oluşmaktadır.

 • Benzinli Araçlar için Heyecan Verici Güç Aktarma Sistemi

  El üretmi 5.0 litre motora sahip LC 500, kışkırtıcı V8 motor sesini, 10 vitesli Direct Shift otomatik şanzımanın son derece hızlı vites geçişleri ile tamamlar. AI-Shift ise tercih ettiğiniz sürüş moduna bağlı olarak size en uygun viteste sürüş imkanı sağlar.

 • Hafifletilmiş daha Güçlü Teknolojiler

  LC'nin tavan ve kapı çerçevesi gibi parçaları için son derece güçlü ve hafif Karbon Fiberle Güçlendirilmiş Plastik kullanılmıştır. Kapılar, bagaj ve kaput panelleri hafif alüminyumdan yapılmıştır ve bu etkileyici coupé'nin gövdesi ultra yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır.

 • Sürücü Odaklı Kokpit

  Kokpitin ergonomik ve akıllı yapısı size tutkulu bir sürüş için gereken özgüveni verir. Kumandalar ve ekranlar tam ihtiyacınız olan yerlerde, sezgisel olarak bulabileceğiniz konumlardadır. Sürüş Modu Seçimi gibi sık kullanılan kumandalar ise doğal olarak direksiyonda, elinize yakın yerlerde bulunur.

LC'Yİ DENEYİN

Yeni lüks coupé LC'yi geliştirdiğimizde hiçbir şeyi şansa bırakmadık. Bu çekici gövdenin altındaki teknoloji ve mühendislikte de ödün vermeyi kabul etmeyen yaklaşımı izledik. Tüm beklentileri aşacak şekilde tasarlanmış olan LC coupé, Lexus tarihinde yeni ve heyecan verici bir dönemin başlangıcına işaret eder.

LC'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER