LC İLE TANIŞIN

Tüm duyularınızı harekete geçirme gibi inanılmaz güce sahip bir otomobil mümkün olsaydı, bu yeni Lexus LC olurdu. Ödüllü LF-LC konseptini etkileyici bir seri üretim otomobile dönüştürdük. Lexus LC yalnızca sizi eşsiz estetikliği ile şaşırtacak bir 2+2 coupé değildir. Aynı zamanda gerçekten sıra dışı bir sürüş deneyimi sunması için 4000'den fazla tasarımcı, mühendis ve teknisyenden oluşan bir ekip tarafından mükemmel hale getirilmiştir.

Teknik özellikler
Boyutlar
Hibrit Motoru
5
Hızlanma 0-100 km/sa
6.6
Birleşik (lt/100km)
150
CO2 Emisyonları, birleşik
250
Maksimum hız (km/sa)

ÜCRETSİZ HİBRİT SİSTEM KONTROLÜ

Hibrit Sistem Kontrolü tüm Lexus servislerinde ücretsiz olarak sunulur.

FİŞE İHTİYAÇ DUYMAZ

Pili şarj etmek için fişe, kabloya ihtiyaç duyulmaz. Yeni Lexus LC kendi kendini şarj edebilen bir teknolojiye sahiptir.

SIFIR EMİSYON

Elektrikli motoru kullanırken sıfır emisyon.

 • Kendi kendini şarj eden LEXUS Hybrid.

  Aklınızı okuyan hibrit.

  Bu hibrit teknolojisi, sürücünün amacını anlayabilmek, rahat sürüş sağlamak, ya da süresiz enerji için özel geliştirilmiş bir yapay zekaya sahiptir. Bu yüzden bu hibrit aklınızdakini okuyabilir.

 • Kendi kendini şarj eden LEXUS Hybrid.

  Nabzı yükselten hibrit.

  Bu hibrit nabzı yükseltiyor. 2li güç kaynağıyla, 3.5 litrelik V6 petrol motoruyla, ve birbiriyle harika şekilde çalışan 2li elektrikli motor sistemiyle 60mph hızına sadece 4.7 saniyede ulaşır. Bu nefes kesen performans nabzı yükseltir.

LC 500h 1877e037-d25d-4793-bb63-756a73957929

Döndürmek için sürükleyin

Donanım Seçin LC 500h Exclusive LC 500h Sport LC 500h Sport+
250
Maksimum hız (km/sa)
5
Hızlanma 0-100 km/sa
150
CO2 Emisyonları, birleşik
6.6
Birleşik (lt/100km)

LC'Yİ DENEYİN

Yeni lüks coupé LC'yi geliştirdiğimizde hiçbir şeyi şansa bırakmadık. Bu çekici gövdenin altındaki teknoloji ve mühendislikte de ödün vermeyi kabul etmeyen yaklaşımı izledik. Tüm beklentileri aşacak şekilde tasarlanmış olan LC coupé, Lexus tarihinde yeni ve heyecan verici bir dönemin başlangıcına işaret eder.

 • LC'Yİ DENEYİN

  Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

PERFORMANS SANATI
YENİ LC LIMITED EDITION İLE İZ BIRAKIN

2017'de piyasaya sürüldüğünden beri otomotiv sektöründe tarzıyla efsane haline gelen yeni LC Limited Edition, LC Baş Tasarımcısı Tadao Mori ve Lexus renk ekibinden Keiko Shishido tarafından tasarlanmıştır. Tadao Mori şöyle diyor: "LC spor coupé'nin estetik güzelliğini klasik bir renk paleti ile bir araya getirerek daha seçkin, daha olgun bir tarz yaratmaya çalıştık. Ancak bunu yaparken aracın olağanüstü performansından ödün vermedik."

    2020 lexus lc limited edition key features
 • Özel boya

  Çok öne çıkmayan ancak hemen fark edilen renk derinliği ile özel geliştirilmiş Terrane Khaki boya, bu benzersiz Lexus spor coupé'nin kıvrımlı hatlarını tamamlamaktadır. Yeşil "hero" renginin yanı sıra LC Limited Edition modeli Graphite Black ve Sonic Titanium renkleriyle de sunulacaktır. Seçkin bir Lexus ekibi tarafından gerçekleştirilen boya işleminde, beş kat boya büyük özen ve hassasiyet ile uygulanır.

 • Olağanüstü V8 veya Çok Aşamalı Hibrit

  LC Limited Edition, 5,0 litre V8 benzinli motor ve 10 ileri otomatik şanzımanlı, olağanüstü bir tepki kabiliyeti olan LC500 modeliyle veya öncü bir araç olan LC 500h ile sunulmaktadır. Bu araçtaki Çok Aşamalı Hibrit Sistemi, dünyadaki ilk dört aşamalı sistemdir ve 3,5 litre V6 benzinli motor ve gelişmiş bir elektrik motoru/jeneratör ile güç üretmektedir.

 • Dayanıklı ve aynı zamanda hafif

  LC Limited Edition'ın tavanı ve kapı çerçevelerinde, inanılmaz derecede dayanıklı ve hafif olan karbon fiber takviyeli plastik kullanılmıştır. Kapılar, bagaj ve kaput panelleri hafif alüminyumdan yapılmıştır ve şasi ultra yüksek mukavemetli çelikten üretilmiştir.

 • Sürücüye odaklanmış kokpit

  LC Limited Edition kokpitinin ergonomik tasarımı, keyifli bir sürüş için ihtiyacınız olan özgüveni sağlar. Gözün hareketini ve dikkatin dağılmasını engellemek için, tüm önemli gösterge ve ekranlar yola bakarken kolayca göreceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Sürüş Modu Seçimi gibi sık kullanılan kumandalar, direksiyon simidinin etrafında yoğunlaşmaktadır.

 • Takumi işçiliği

  Tüm LC Limited Edition modelleri, son derece yetenekli Lexus ustalarımız tarafından elle üretilmektedir. Daha da fazla konfor için, 10 yönde elektrikli olarak ayarlanabilen koltukları anilin deri ile kaplanmıştır. Bu bir Lexus'ta kullanılan en yumuşak ve en kaliteli deridir. Kapı panellerinde işlenmemiş derilerin en kaliteli %1'lik kısmından seçilen ve normal deriden %30 daha pürüzsüz olan, biraz daha koyu renkli Alcantara® deri kullanılmıştır.

 • Akıllı güvenlik

  Kaza önleme araştırmalarında öncülüğümüzden yararlanan LC Limited Edition'da Lexus Safety System+ bulunmaktadır. Buna yaya algılama işlevli Çarpışma Öncesi Güvenlik Sistemi; güzergahınızı korumanız için Şerit Takip Desteği; geceleri görüşü artırmak için Otomatik Uzun Far ve hızınızı öndeki aracın hızına göre ayarlayan Dinamik Radarlı Sabit Hız Kontrolü Sistemi dahildir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER