Lexus LS Hero

LS

ÖNCÜ AMİRAL GEMİSİ

LS’e hiç birşey yaklaşamaz; mühendislik, konfor ve lüksün eşsiz bir başyapıtıdır.

LS İLE TANIŞIN

Beş yıllık yaratıcı bir yolcuğun sonucunda geliştirilen tamamen yeni, beşinci nesil üst düzey Lexus modeli LS, lüks sedan tanımını yeni bir sanata dönüştürmektedir. Tasarımcılarımız her zaman sınırları zorlamıştır, ancak yeni LS teknolojinin sınırlarını daha da zorlamaktadır. Baştan sona yeniden tasarlanan bu araç üstün yol tutuşu, kıvraklık ve heyecan verici performansı konfor ve lüksten ödün vermeden sunar.


 

 
  Lexus LS Key Features
 • İç Mekanda Takumi El İşçiliği

  El işçiliği ile üretilen kapı içi ahşap kaplamalar, LS’in fısıltı sessizliğindeki iç kabinini ve Takumi zanaatkarlığı ile üretilen deri koltuklarını tamamlamaktadır.

 • Gerçek 'Omotenashi' Misafirperverliği

  Kapı koluna dokunduğunuzda Japon misafirperverliğinden esinlenen yeni LS, sizi selamlar ve araca daha rahat binebilmeniz için ön koltuklar otomatik olarak alçalarak geri çekilir.

 • 28 Yönde Ayarlanabilir Shiatsu Masajlı Koltuklar

  Gün boyu zinde kalmanız için 28 yönlü ayarlanabilir ön koltuk aynı zamanda Shiatsu masajı yapabilirken, arka koltuktaki yolcular ise yedi farklı Shiatsu masajı ile otomatik yatırılabilen ısıtmalı ‘’Ottoman’’ tipi koltuklarda rahatlayabilir.

 • Mark Levinson® Surround Müzik Sistemi

  Kabindeki sessiz huzur, Quantum Logic Immersion teknolojisi ve benzersiz üç boyutlu bir konser deneyimi sunan tavan sistemine sahip Mark Levinson® sistemi için en uygun ortamı oluşturur.

 • Hibrit Teknolojisi

  Çok Aşamalı Hibrit motor seçeneği sunan LS, performans, sorunsuz çalışma, sessizlik ve yakıt verimliliği alanlarında yeni standartlar belirlemektedir.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre LS'nizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Döndürmek için araca tıklayın

LS 500h Executive AWD / Siyah

YENİ LS DENEYİMİ

LS'nin dikkat çekici ve dinamik görünümü yalnızca muhteşem performansı ile birlikte anılabilir. Yeni ve geliştirilmiş özellikleri sayesinde Lexus’un amiral gemisi lüks sedan, sıradışı çevikliğini üstün konfor ve incelikle bir arada sunuyor.

YENİ LS DENEYİMİ

Yukarıdaki model tüm model gamını tam olarak yansıtmayabilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER