LS

ÜST DÜZEY ÖNCÜ SEDAN

LS, sedan segmentinde ulaşılabilecek son noktadır. Mühendislik, konfor ve lüksün bir araya geldiği bir sanat eseri.

LS İLE TANIŞIN

Beş yıllık yaratıcı bir yolcuğun sonucunda geliştirilen tamamen yeni, beşinci nesil üst düzey Lexus modeli LS, lüks sedan tanımını yeni bir sanata dönüştürmektedir. Tasarımcılarımız her zaman sınırları zorlamıştır, ancak yeni LS teknolojinin sınırlarını daha da zorlamaktadır. Baştan sona yeniden tasarlanan bu araç üstün yol tutuşu, kıvraklık ve heyecan verici performansı konfor ve lüksten ödün vermeden sunar.

2018 lexus ls key features
 • Takumi üretimi iç mekan

  Elle katlanmış Origami kapı içi döşemesi, Shimamoku ahşap kaplamaları ve Edo Kiriko’nun cam işçiliğinden ilham alan dekoratif döşemeler LS’nin sessiz kabini içerisinde "Takumi" ustaları tarafından üretilen deri koltuklar ile tamamlanmaktadır.

 • Gerçek "Omotenashi" karşılaması

  Japon misafirperverliğinden ilham alan Omotenashi yaklaşımı, kapı koluna dokunduğunuzda LS’nin yükselmesi ve ön koltuğun otomatik olarak alçalması ile araca rahat binebilmenizle karşılama yapar.

 • Lexus Safety System

  Yeni 2018 LS’de sürüş güvenliğinizi artıran yeni nesil Lexus Safety System bulunmaktadır. Sistemin gelişmiş teknolojileri ile sürüş performansınızdan ödün vermeyeceksiniz.

 • 28 yönde ayarlanabilir Shiatsu masajlı koltuklar

  Gün boyu zinde kalmanız için 28 yönlü ayarlanabilir ön koltuk aynı zamanda Shiatsu masajı yapabilirken, arka koltuktaki yolcular ise yedi farklı Shiatsu masajı ile otomatik yatırılabilen ısıtmalı ‘’Ottoman’’ tipi koltuklarda rahatlayabilir.

 • Mark Levinson® Surround Müzik Sistemi

  Kabindeki sessiz huzur, Quantum Logic Immersion teknolojisi ve benzersiz üç boyutlu bir konser deneyimi sunan tavan sistemine sahip Mark Levinson® sistemi için en uygun ortamı oluşturur.

 • Hibrit teknolojisi

  Çok Aşamalı Hibrit motor seçeneği sunan LS, performans, sorunsuz çalışma, sessizlik ve yakıt verimliliği alanlarında yeni standartlar belirlemektedir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER