RX L İLE TANIŞIN

Lüksü ana odağına alan bir aile aracı olmasının yanı sıra, RX L geniş iç hacme sahip, zarif ve içerisinde bulunan tüm yolcuların kendini güvende ve özel hissetmesini sağlamak için tasarlanmış bir SUV'dur. SUV ürün gamımıza eklediğimiz bu çok yönlü araç 3 sıra koltuk ve genişletilebilen bagaj hacmi sunmakla birlikte, RX modelinin stil sahibi çizgilerinden ödün vermez. Dış tasarımında bulunan keskin hat ve çizgiler, Lexus'un imza özelliği olan özel ön panjur ve krom kaplamalı detayların yanı sıra, iç mekanda ise size hakettiğiniz RX L'i sürdüğünüzü hissetirecek, kişiye göre özelleştirilebilen yenilikçi teknolojiler ve ustalıkla üretilmiş bir kabin sunar.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Uzatılmış Gövde

  Daha uzun bir gövde - Yeni RX L, 5 koltuklu modele göre 110 mm (4.3 inç) daha uzundur ve daha dik bagaj kapağı sayesinde, size daha geniş bir bagaj hacmi veya her ihtiyacınızı karşılayacak 7 koltuk arasında seçim yapma şansı tanır.

 • Trendleri Belirleyen Tasarım

  Zarif bir şekilde arka çamurluk üst ucuna doğru uzayan karartılmış kelebek camlar, L şeklinde yanan arka LED farlar ve Lexus’a özgü ön panjur tasarımı ile RX L, dinamik bir tasarımdan ödün vermez ve bir SUV aracın tüm fonksiyonelliğine sahiptir.

 • Lüks Koltuklar

  RX L'de 40:20:40 oranında katlanabilen koltuklar bulunmaktadır ve 3. sıra koltuklara ulaşmak için 2. sırada bulunan kolu kaydırmanız yeterlidir. Bardak tutucu ve arttırılmış hareket kabiliyeti gibi hayatınızı kolaylaştıracak geliştirmeler her 3 sıra koltuk için de bulunmaktadır.

 • 3 Bölgeli Klima Kontrolü

  3. sıradaki yolculara bağımsız klima kontrolü veren 3 Bölgeli Klima Kontrolü gibi akıllı çözümler sayesinde araç içindeki tüm yolcular yolculuğun keyfini çıkarabilirler.

 • Çoklu Multimedya

  Sürücü tarafında bulunan Ekran ve Ses sistemi 12.3 inç büyüklüğünde bir ekran, AM/FM radyo, Bluetooth® ses sitemi, ses tanıma özelliği olan bir mikrofon, micro SD kart haznesi, AUX girişi, 2 USB girişi ve 15 hoparlörlü Mark Levinson Premium müzik sistemi içerirken, ikinci sıradaki yolcular için kendi elektronik aletlerini kesintisiz kullanabilmeleri için ayrı USB girişleri bulunmaktadır.

 • Lexus Safety System+

  Yaya Algılamalı Çarpışma Önleme Sistemi, düzeltici direksiyon hareketleri içeren Şerit Takip Sistemi, Adaptif Uzun Hüzme Far Sistemi, Dinamik Radar Hız Sabitleme Sistemi ve her üç sırayı da boydan boya koruyan hava yastıkları sayesinde RX L şık olduğu kadar güvenli de bir araçtır.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN.

RX L'yi kendi zevkinize göre tasarlamak için renk seçeneklerini keşfedebilir ya da özellikleri ve resim galerisini ziyaret etmek için devam edebilirsiniz.

Döndürmek için araca tıklayın

RX 450hL Exclusive / Siyah

RX L'Yİ DENEYİMLEYİN

Standart olarak sunulan üstün yol tutuş özellikleri ve yakıt verimliliği, hibrit ya da benzinli motor seçenekleriyle RX L, size başka hiçbir SUV aracın sunamayacağı bir sürüş deneyimi vadediyor. RX L‘nin çok amaçlı yapısı ve geniş hacmi, coupe benzeri tasarımı, akıcı silüeti ve rakipsiz iç mekan işçiliği ile birleşerek size stil sahibi, sportif bir aile aracı kullanma fırsatı sunuyor.

RX L'Yİ DENEYİMLEYİN

Yukarıdaki model ürün gamının tamamını temsil etmez

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER