Lexus ES Hybrid %0.79 faiz ve avantajlı kiralama seçenekleriyle Lexus Showroom’larında sizleri bekliyor. Üstelik geniş teslimat ağımız sayesinde aracınızı Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı için Lexus Showroom’larında tüm güvenlik önlemlerimizi alarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Showroom’larımızı ve araçlarımızı büyük bir titizlikle düzenli olarak dezenfekte ediyor, esnek çalışma saatleri ve randevu sistemiyle sosyal mesafenizi koruyoruz.

Size uygun randevu saatini seçerek, güvenle showroom ziyaretinizi ve test sürüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz bulunduğunuz yerden Satış Yöneticilerimizle görüntülü görüşerek Lexus Modellerini online olarak da deneyimleyebilirsiniz.

 • Geniş teslimat ağı Toyota Plazaların bulunduğu il merkezlerini kapsamaktadır.

  İlanda belirtilen %0.79 faiz oranı, tüketici kredilerinde ES 300h Executive modeli için 250.000 TL kredi tutarı 48 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %0,9714, yıllık efektif maliyet oranı %12,3007, tahsis ücreti 1.312,50 TL ödeme seçeneğinde geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, Lexus Prime Finance hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır. ALJ Finansman A.Ş., kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finansman A.Ş.’nin güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş . (“LEXUS*”) sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi, maksimum 2.500 TL olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Lexus Showroom’ları ile iletişime geçebilirsiniz. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 100 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4,7 lt/100 km’dir.

  Operasyonel kiralama veya finansal kiralama hizmetleri çalışmakta olduğumuz çözüm ortakları tarafından verilmektedir. Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz.

  *Lexus, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin bir bölümüdür.

  
 

 
  fake lexus

CESUR VE YENİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN HAZIR OLUN.

Lexus ES, şasisi sayesinde zarif bir yan profil, geniş duruş ve yere yakın bir ağırlık merkezine sahiptir. Üst seviye sedanımız, şık coupé tavan çizgisinin yanı sıra yolculara geniş diz mesafesi ve hacim sunmaktadır.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN.

Lexus ES'nizi kendi ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlayın, renk seçeneklerini keşfedin ya da özellik ve resim galerisini inceleyin.

ES'Yİ DENEYİN

Yukarıdaki model ürün serisini temsil etmiyor olabilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER