1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. is-dunyasinin-tenis-sever-isimleri-lexus-tennis-cup-turnuvasinda-bulustu
Ne aramıştınız?
LEXUS HABERLERİ

TENİS SEVERLER “LEXUS TENNIS CUP TURNUVASI’NDA”

Sadece bir otomobil değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markası olan Lexus, bu kez iş dünyasından tenis tutkunlarını bir araya getirdi. Optimum Tenis Akademisi’nde gerçekleştirilen Lexus Tennis Cup, birçok heyecanlı maça sahne oldu. Farklı yaşam tarzlarına hitap eden Lexus, bu turnuvayla birlikte bir kez daha otomobil dünyasında farklı bir işe imza atmayı başardı.

Brunch ile başlayan Lexus Tennis Cup Organizasyonunda katılımcılar tenis maçları eşliğinde çok keyifli vakit geçirdiler. 3 ayrı kortta, toprak zeminde gerçekleştirilen tenis maçları, Kadınlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride yapıldı. Birçok heyecanlı maça sahne olan Lexus Tennis Cup turnuvasında, kategorisinde ilk üçe girenlere özel ödüller verildi.

Lexus modelleri de sahnede
Lexus'un birbirinden özel modelleri de, Lexus Tennis Cup organizasyonunda sergilendi. Lexus Tennis Cup organizasyonu boyunca, iş adamları ve konuklar Lexus modellerini de test etme imkanı buldular. Lexus’un SUV modeli RX ve NX, sportif sedan modeli GS ve hatchback modeli CT’nin yer aldığı test sürüşünde, konuklar araçlar hakkında detaylı bilgiler edindiler. Ayrıca Lexus’un ileri teknolojiye sahip lüks hibrit deneyimini de yaşadılar.