1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. lexusun-bruksel-lounge-alani-avrupanin-lider-yolcu-salonu-secildi
Ne aramıştınız?
LEXUS HABERLERİ

LEXUS’UN BRÜKSEL LOUNGE ALANI

Sadece bir otomobil değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markası olan Lexus, Brüksel Uluslararası Havalimanı’nda açtığı Lexus Lounge konuk ağırlama alanı ile kısa zamanda büyük bir beğeni topladı.

Lexus, otomobillerinde Omotenashi Japon misafirperverliğiyle sunduğu kendine has konforunu havalimanındaki konuk ağırlama alanına taşıyarak, Dünya Seyahat Ödülleri kapsamında Avrupa’nın “2019 Lider Lounge Alanı” ödülüne layık görüldü. Bu prestijli ödül, konukların yanı sıra seyahat ve turizm profesyonellerince de değerlendirilerek takdim edildi.

Lexus Lounge alanı, konfor odaklı ve teknolojik tasarımıyla havalimanı yolcularına farklı bir atmosfer yaratıyor. Brüksel Havayolları partnerliğiyle özel olarak hazırlanan LOFT isimli alan, 2040 m2’lik alanıyla 500 konuk ağırlama kapasitesine sahip. Özel yolcu salonu havalimanında uçuş için bekleyen ziyaretçilerin iyi vakit geçirmesi için farklı bölümlere ayrıldı. Orta kısımda yer alan merkez bar ile birlikte oturma ve dinlenme alanları, ziyaretçiler için kusursuz bir atmosfer sunuyor. Lexus Lounge alanı, 25 Haziran 2018’de açıldığından bu yana 450 bin konuğu ağırladı.

Lexus’un özel alanı, havalimanı yolcularının beklediği her şeyi ve daha fazlasını Lexus’un eşsiz tarzıyla sunuyor. Modern ve orijinal tasarımın ardında, yüksek kaliteli mobilyalar, özenle seçilmiş yiyecek ve içecek menüleri, çalışma, eğlenme, dinlenme, masaj ve spa alanları yer alıyor.

Havalimanı yolcuları, bir Lexus otomobilinin direksiyonuna geçmeden de markanın keyfini yaşayabiliyorlar. Geleneksel bir showroomun ötesinde olan Lexus Lounge alanı, ziyaretçilerin farklı yollarla markayı deneyimlemesini sağlıyor.