1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. luks-anlayisi-lounge-by-lexus-ile-bruksel-havalimanina-tasindi
Ne aramıştınız?
LEXUS HABERLERİ

LEXUS, BRÜKSEL ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDA

Sadece bir otomobil değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markası olan Lexus, Brüksel Uluslararası Havalimanı’nda LOUNGE by Lexus’u tanıtarak lüks anlayışını uçak yolcularıyla da buluşturmaya başladı. Lexus’un Brüksel Havayolları partnerliğiyle özel olarak hazırlanan yolcu salonuna gelen konuklar, Omotenashi Japon misafirperverliğiyle tasarlanan Lexus dünyasının kendine has konforunu ve rahatlığını, havalimanında da yaşayabilecekler.

Türk Hava Yolları’nın da dahil olduğu Star Alliance üyesi hava yolları ile seyahat eden Gold-Elit, Platinum-Elit Plus statüsündeki yolcular, Lexus’un bu özel yolcu salonu deneyimini yaşayabilecekler.

700 m2’lik alana yapılan LOUNGE by Lexus, 175 konukluk koltuk kapasitesine sahip. Özel olarak hazırlanan özel yolcu salonu, havalimanında uçuş için bekleyen ziyaretçilerin iyi vakit geçirmesi için farklı bölümlere ayrıldı. Orta kısımda yer alan merkez bar ile birlikte oturma ve dinlenme alanları, ziyaretçiler için kusursuz bir atmosfer sunuyor. Brüksel Havayolları’nın Business Lounge alanına her yıl 500 bin uluslararası yolcu ziyareti gerçekleşiyor ve Lexus ile ortaklaşa yapılan LOUNGE by Lexus, markanın bir kez daha otomotiv dünyasının ötesine geçmesini sağlıyor. Lexus, yeni özel yolcu salonuyla birlikte markanın temel değerlerini, eşsiz ve heyecan verici yanını global alanda ziyaretçilere sergileyecek.

Böylece havalimanı yolcuları, bir Lexus otomobilinin direksiyonuna geçmeden de markanın keyfini yaşayabilecek. Geleneksel bir showroomun ötesinde olan LOUNGE by Lexus, ziyaretçilerin farklı yollarla markayı deneyimlemesini sağlıyor. Özel yolcu salonunda kullanılan mobilyalar, çok amaçlı masalar ve bar masaları, Lexus otomobillerinin tasarım dili olan L-finesse’yi kullanarak tasarlandı.

Yolcular için özel SPA alanı
Lexus’un özel yolcu salonuna gelen konukları için geliştirilmiş bir spa alanı da yer alıyor. Özel spa odalarının bulunduğu bu alanda, ayrı odaları da yeni çok fonksiyonlu sıcak taş rahatlama alanlarını da kullanmak mümkün. Masaj programları arasında yeni LS modelinde yer alan shiatsu masajı da seçenek olarak sunuluyor.

LOUNGE by Lexus aynı zamanda yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenler için de özel odalar sunuyor. Lexus modelleri için tamamen özel müzik sistemleri geliştirilen dünyanın önde gelen müzik sistemi uzmanı Mark Levinson özel müzik dinleme odalarında konser kalitesinde müzik keyfi yaşatıyor.