1. SATIŞ SONRASI
  2. Lexus Servisi
Ne aramıştınız?
LEXUS SAHİBİ OLMAK

LEXUS SERVİSİ

Size ve Lexus'unuza Özel Hizmetler Sunuyoruz

Premimum segmentte en geniş satış sonrası hizmet ağına sahip marka olarak, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için Türkiye’nin her bölgesinde benzersiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetimize ilham veren Japon misafirperverlik ruhu “Omotenashi”ye derin bağlılığımızı yansıtıyor ve tüm müşterilerimize evimize gelen bir misafir gibi davranıyoruz. Aracınızın ömrü boyunca size olağanüstü bir deneyim yaşatmak için çaba gösteriyoruz.


Lexus’unuzla ilgili her türlü servis ve bakım ihtiyacınızda Lexus Deneyim Hattı(0212 354 0 355) ile iletişime geçerek, sizler için en iyi çözümleri üreten Lexus Bireysel Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Eğitimli teknisyenler ve servis uzmanlarından oluşan ekibimiz, size üstün bir hizmet kalitesi sunarak Lexus'unuzun en iyi performansı vermeye devam etmesini sağlayacaktır.

Lexus teknisyenlerimizin bu kadar yetenekli olmasının nedeni, araç mekaniği üzerinde yıllarca deneyimleri olması, Lexus'a olan bağlılıkları ve tüm modelleri çok iyi bir şekilde tanımalarıdır. Yaptığımız düzenli mühendislik ve teknoloji konulu toplantılar sayesinde, teknisyenlerimizin her zaman en güncel ve eşsiz bilgilere sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Lexus yedek parçaları, aynı araçlarımızda olduğu gibi büyük bir özen ile tasarlanır ve üretilir. Lexus servislerimiz, Lexus'unuz için özel tasarlanmış araç arıza teşhis ekipmanları ve aletlere sahiptir.

Sıfır kilometre bir Lexus'tan 100.000 km'yi geçmiş bir ikinci el Lexus'a kadar tüm araçlarda, verilen servis hizmetinde kontroller ve ayarlar yapılır. Aracınızın yaşı ve kilometresine uygun şekilde yağlar ve filtreler değiştirilir.

Aracınızın hibrit teknolojisini yılda bir kontrol ettirmek, sistemin en sorunsuz ve en verimli şekilde çalıştığından emin olmak için mükemmel bir yöntemdir. Hibrit Kontrol Sistemi kapsamında hibrit aksamları detaylıca incelenir. Bu doğrultuda Hibrit Akü, Akü İzolasyon Sistemi ve Hibrit Komponentleri Soğutma Sistemi ele alınır. Başarılı Hibrit Sistem Kontrolü detaylı bir rapor ile paylaşılır.