1. SATIŞ SONRASI
  2. Satis sonrasi
Ne aramıştınız?
LEXUS SAHİBİ OLMAK

LEXUS SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Segmentinde En Geniş Servis Ağı

LEXUS HİZMETLERİNDE YENİ YAKLAŞIM

Lexus olarak, “harika olanı” üretmeye inanıyoruz. Bu durum araçlara gösterdiğimiz özenin yanı sıra servis ve satış sonrası programlarımızda da görülmektedir. Lexus Satış Sonrası aracınızın ömrü boyunca birinci sınıf bir deneyim sağlar, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için en yüksek standartta servis hizmeti ve hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunar.

Lexus araçları harika bir “Omotenashi” (Japon misafirperverlik ruhu) deneyimi sağlamak için dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahiptir. Benzersiz araç üretimi yaklaşımımızı yansıtarak, her müşteriye evimize gelen bir misafir gibi davranmayı amaçlarız. Bu birinci sınıf hizmet felsefesi, örneğin en ufak bir lekesi bile olmayan atölye zeminleri ve ücretsiz araç yıkama hizmeti gibi ayrıntılar içermektedir.

Her yeni Lexus’u teslim ettikten sonra, aracınıza özen göstermekle siz müşterimize özen göstermek bizim için aynı şeydir. Yetkili Lexus bayileri, en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini sunmaya odaklanmıştır. Konforlu müşteri salonumuzda kahvenizi içerken veya internette gezinirken haberleri izleyebilirsiniz. Bu sırada teknisyenlerimiz en kısa sürede yolunuza dönebilmeniz için en yüksek verimle görevlerini yerine getirecektir.

ÖDÜL KAZANAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Lexus sahibi olmak, sadece bir araç sahibi olmak değildir. Bu çok özel bir topluluğun üyesi olmak gibidir. Araçlarımızdan çok büyük gurur duyuyoruz ve sizlerin de aynı şekilde hissedeceğini umuyoruz. Bu nedenle çok yüksek kaliteli ve ödüller kazanan bir müşteri hizmeti sunuyoruz.

İÇ RAHATLIĞI

Lexus araçlarımız, 2 yıl/60,000 km boyunca garanti altında olup, mekanik aksamı 3 yıl/100,000 km, boyası 3 yıl, karoserisi 12 yıl ” Lexus Onarım Güvence Sistemi” kapsamındadır.
Lexus araçlarımızın hibrid aksamı ise ayrıca 5 yıl/100.000 km ” Lexus Onarım Güvence Sistemi” kapsamındadır. 

Detaylı bilgi için Garanti El Kitabını inceleyebilir veya Lexus Showroomlarından bilgi alabilirsiniz.

NEREDE OLURSANIZ OLUN, "LEXUS ASİSTANIM" YANINIZDA

Lexus sahiplerinin mükemmel sürüş keyfini kesintisiz yaşamaları için tasarlanan özel bir destek hizmeti “Lexus Asistanım” sizin için 7 gün/24 saat hizmetinizdedir. Lexus Asistanım sadece otomobiliniz için değil sizin için de her zaman desteğe hazırdır.