1. ARAÇ MODELLERİ
  2. Design
Ne aramıştınız?
TAMAMEN YENİ LEXUS NX

NX TASARIMI

NX TASARIM FELSEFESİ

Yeni Lexus NX, öncü tasarım ve teknolojiyi ustaca kullanırken araçların nasıl göründüğü konusunda da ciddi bir değişim dönemini başlatıyor. Orijinal NX'in sıra dışı tarzı hala devam etmektedir ancak olgun ve gelişmiş bir izlenim için tasarım daha da geliştirilmiştir. Aracın dinamik ve kıvrak oranları duygulara hitap eder. İşlevsel güzellik ise çarpıcı bir görünüm kazandırmasının yanı sıra direksiyon dengesi, hızlanma ve frenleme performansı ile Lexus Sürüş Özelliklerini geliştirir.

CESUR BİR GİRİŞ

Yeni Lexus NX sizi anında heyecanlandıracaktır. Aracın dinamik tarzını vurgulayan daha dar ve kompakt bir ızgara geliştirilmiştir. Dikkat çekici bir ızgara deseni için zarif, U şekilli parçalar tasarlanmıştır. Estetik L şekilli Gündüz Sürüş Farları ile tekli Bi-Beam LED far ünitesi, keskin ve sade bir görüntü sunar. Etkileyici 3 projektörlü dörtlü LED farlarda aracın gerçek özgünlüğünü gösteren siyah bir çerçeve vardır.

 

 

 

ÇARPICI ÖZELLİKLER

Tek parçalı arka far grubu, dikkat çekici olduğu kadar aerodinamik olarak da verimli olan gelişmiş bir tasarıma sahiptir. Hava basıncı değişimlerini azaltmak için farlara entegre edilen kanatçıklar, üstün sürüş dengesine katkıda bulunur. Çevreleyen tasarımı ile, Lexus'un arka eteği arka tamponunun derinliği boyunca uzanarak dinamik ve sportif bir görünüm sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

CESUR TASARIM

Tasarımın her açıdan farklı görünmesi için birbiriyle zıtlık oluşturan öğeler birlikte kullanılmıştır. Özenle tasarlanmış karakteristik çizgileri ve uzun, spor araç tarzı kaputu ile atletik bir görünüm kazanan yeni Lexus NX önceki modellerin mirasına sadık kalarak kendinden emin bir duruşa sahiptir. İster park halinde, ister hareket ediyor olsun, gerçekten çarpıcı görüntüye sahip olan bu aracın özgüven ve kalitesini siz de hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

YOLA BAĞLI

Çıkıntılı çamurluklara, çapı 20 inç'e kadar olan lastikler yerleştirilebilir. Parlak siyah krom kaplama ve yüksek performanslı 10 kollu tasarım, gelişmiş bir şehir aracı görüntüsü sunar.

TAMAMEN YENİ NX GALERİSİ

Gelişmiş teknoloji ve modadan ilham alan tasarımıyla, tamamen yeni NX'in işlevsel güzelliğini daha ayrıntılı olarak keşfedin.