RC İLE TANIŞIN

Dikkatleri üzerine çeken çekici tasarımı ve heyecan verici performansın birleştiği bir spor coupé hayal edin. Kaslı ve agresif duruşunun arkasında, kısa aks mesafesi ve üstün yol tutuşu ile kıvraklık sağlayan rijit şasi bulunmaktadır. Benzin ve hibrit motor alternatifinin yer alacağı bu özel dört koltuklu coupé’yi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.


 

 
  Lexus RC 300h Key Features
 • Sportif sürüş konumu

  Alçak ve sportif sürüş konumu sayesinde yol yüzeyi ile bütünleşerek aracın en küçük direksiyon hareketine nasıl tepki verdiğine şaşıracaksınız.

 • Geniş iç hacim

  RC modellerinde standart olarak 60:40 oranlı katlanır arka koltuklar bulunmaktadır. Sportif bir coupé olmasına rağmen arka koltuklar katlandığında büyük hacimli eşyalarınızı da sedan rahatlığı ile taşıyabileceksiniz.

 • Akıllı giriş

  RC'ye anahtar cebinizde yaklaştığınızda her iki kapı kolunda bulunan aydınlatmlar yanarak sizi karşılar, dokunduğunuzda kapı kilitleri açılır. Harika bir tasarıma sahip olan kapı kollarında anahtar deliği yoktur ve bu tip kapı kolları dünyada bir ilk olarak uygulanmıştır.

 • Isıtmalı deri direksiyon

  Mükemmel işçiliğe sahip deri direksiyonda, parmaklarınızı ve elinizi rahatça koyabilmeniz için kesitler bulunmaktadır. Soğuk hava koşullarında ekstra konfor için ısıtmalı direksiyon da tercih edebilirsiniz.

 • Performans ve güvenlik

  Entegre Araç Dinamiği Yönetimi sistemimize ve güçlü havalandırmalı disk frenlere sahip olan yeni RC, tehlikeden kaçınmanıza yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir.

 • Sürüş modu seçimi

  En uygun verimlilikten maksimum heyecana kadar içinde bulunduğunuz ana uygun bir mod seçin. ECO modu emisyonları azaltır ve yakıt tasarrufu sağlar. NORMAL ise güç, ekonomi ve sürüş konforu arasında ideal bir denge sağlar. Motor ve şanzımanın daha iyi tepki vermesini istiyorsanız SPORT veya SPORT + moduna geçebilirsiniz.

RC'Yİ DENEYİN

Lexus RC sürücüye odaklanmış kokpiti, kaslı tarzı ve estetik işçiliğe sahip iç mekanı ile yüksek performans ve saf kaliteyi karşı konulmaz bir denge ile sunmaktadır. İnsan ruhunu harekete geçirebilecek bir sport coupé geliştirilebilseydi, bunu ancak RC yapardı.

RC'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER