YARATICI TEKNOLOJİYİ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN
Lexus-UX-2018-lüks-crossover-otomobil-iç-çekim-donanım-klima

YARATICI TEKNOLOJİ

BERRAK VE BASİT

Geniş ve renkli Ön Cama Yansıtmalı Gösterge, size ihtiyacınız olan bilgiyi vermek için parlak güneş ışığında bile rahatça görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

YARATICI TEKNOLOJİ

BAĞIMSIZ SICAKLIK KONTROLÜ

Climate Concierge, UX'in içerisinde bulunan klima sisteminin her yolcu için ayrı ayrı ayarlanmasına olanak vererek herkes için rahat bir ortam yaratır.

YARATICI TEKNOLOJİ

İLHAM VEREN SES

Saf, hatasız ve güçlü bir müzik deneyimi, sürüş keyfinin olmazsa olmazlarındandır. Mark Levinson Premium Surround Ses Sistemi, Lexus UX'inizi size özel bir konser salonuna dönüştürür.

YARATICI TEKNOLOJİ

ŞARJ ETME DERDİ YOK

Orta konsolun altında bulunan Qi-uyumlu kablosuz şarj ünitesi ile kablolarla yaşayacağınız olumsuzlukları unutun. Bu cihaz sayesinde akıllı telefon gibi cihazlarınızı sadece ünitenin üzerine koyarak şarj edebilirsiniz.

YARATICI TEKNOLOJİ

TAM GÖRÜŞ

Panaromik Görüş Monitörü ön, yan ve arka kameralardan aldığı görüntüleri ekrana aktarır ve böylelikle dar yollarda ve keskin virajlarda ilerlerken etrafınızdaki her şeyden haberdar olmanızı sağlar.

YARATICI TEKNOLOJİ

GELİŞTİRİLMİŞ HAVA KALİTESİ

Aracınızın içindeki hava görünmez olabilir fakat önemlidir. Ödüllü Nanoe® teknolojisi kabinin içerisindeki havayı temizleyerek ve nemini ayarlayarak yolculuğunuzun sonunda tazelenmiş hissetmenizi sağlar.