1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. Hadise Lexus'un Madrid'deki Sıra Dışı Sanat Galerisi'ne Renk Kattı
Ne aramıştınız?
LEXUS'U KEŞFEDİN

Hadise Lexus’un Madrid’deki Sanat Galerisinde!

Premium otomobil üreticisi Lexus, sevilen şarkıcı Hadise’yi bu kez Madrid’de ağırladı. Lexus’un tamamen yeni modeli LBX’in “Her Günü Sıra Dışı Yapma” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliklerin üçüncüsü, İspanya’da Madrid’de özel olarak hazırlanan Sıra Dışı Sokak Galerisi ile yapıldı.

Hadise Lexus’un Madrid’deki Sıra Dışı Sanat Galerisi’ne Renk Kattı

Premium otomobil üreticisi Lexus, sevilen şarkıcı Hadise’yi bu kez Madrid’de ağırladı. Lexus’un tamamen yeni modeli LBX’in “Her Günü Sıra Dışı Yapma” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliklerin üçüncüsü, İspanya’da Madrid’de özel olarak hazırlanan Sıra Dışı Sokak Galerisi ile yapıldı.

Hadise, Central Plaza’da LBX modelinden ilham alarak tasarlanan Sokak Galerisi’nde keyifli anlar geçirdi. Daha önce Lexus LBX’in Milano ve Londra’daki etkinliklerinde yer alan Hadise, farklı deneyimlerle eğlenceli bir gün daha yaşadı.

Günlük aktiviteleri unutulmaz deneyimlere dönüştüren Lexus, Madrid'deki Plaza de Colon’u Sıra Dışı Sokak Galerisi olarak yeniden tasarladı. Büyük gemi konteynerlarının kullanılmasıyla İspanya'nın başkentindeki günlük bir meydan, LBX'in ruhunu yansıtan olağanüstü bir sanat, tasarım ve teknoloji alanına dönüştürüldü. 

Mimar ve iç mimar Fabián Niguez ve duvar sanatçısı Lidia Cao gibi tanınmış prestijli sanatçılar, Madrid'in en sembolik meydanlarından birinde LBX'in farklı yanlarını 3 boyutlu tuvallere yansıttılar. Başarılı sanatçı Hadise ise, bu sanat eserleri arasında dolaşarak pozlar verirken, aynı zamanda adeta sanat galerisinin bir parçası olarak etkinliğe renk kattı.

Lexus LBX Relax Atmosferi tarzını konuşturdu

Lexus LBX ise, Madrid’de eski ve yeninin buluştuğu şaşırtıcı enstalasyonun merkezinde yer aldı. Lexus LBX konuklar tarafından yine büyük bir beğeni toplarken Hadise de araçla birlikte poz vererek modeli inceledi.

Kişiselleştirilmiş lükste yeni adım atarak LBX modelinde donanım isimlerinin yerine atmosfer isimlendirmeleri kullanan Lexus, Milano’da “Emotion” atmosferinden ilham alan bir pop-up etkinlik yaparken, Londra’da da “Cool” atmosferini sergilemişti. Şimdi ise “Relax” atmosferini yansıtan sanat galerisi ile sıra dışı bir gün yaşattı. Lexus LBX’in Relax atmosferi, rafine bir yaklaşımı yansıtarak her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen kullanıcıların yaşam tarzını ortaya koyuyor. Madrid’in ardından son LBX etkinliği 23-25 Kasım’da Paris’te Sıra Dışı Pastane konseptinde gerçekleşecek.  

 

Yeni LBX modeli 2024’ün başında Türkiye’de satışa sunulacak

Lexus’un tamamen yeni LBX modeli, 2024’ün ilk çeyreğinden itibaren Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulacak. Lexus, UX, NX, RX ve tam elektrikli RZ olmak üzere ürün gamına LBX’in de katılmasıyla oldukça geniş SUV çeşitliliğine sahip olacak.

Lexus’un yeni B SUV modeli LBX, yeni nesil kendi kendini şarj eden 1.5 litrelik üç silindirli motoru içeren hibrit sistemiyle donatıldı. Yüksek verimlilik sunan tam hibrit sistem, 136 DIN hp maksimum güç ve 185 Nm maksimum tork üretiyor. LBX, yeni güç ünitesiyle birlikte şehirde ve virajlı yollarda etkileyici yol tutuş karakteristiğiyle birlikte keyifli bir performans sunuyor. 

Bununla birlikte LBX, modayı belirleyen tasarımıyla özgün ve dikkat çekici bir görünüme sahip oldu. LBX, iç ve dış tasarımındaki tüm detaylarıyla Lexus lüksünü yansıtıyor.