1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Lexus otomobilleri hakkinda hersey
  3. Sahip olmak isteyeceginiz luks arac ici aksesuarlar
Ne aramıştınız?
LEXUS'U KEŞFEDİN

LÜKS ARAÇ İÇİ AKSESUARLARI NELERDİR?

Otomobiller, bazıları için sadece bir ulaşım aracıyken bazıları içinse stilini tamamlayan bir simgedir. Bir otomobilden çok daha fazlasını isteyen sürücüler aradıkları lüksü ve konforu araç içine de taşıyabilir. Günümüzde lükse ve tarza sahip sürücüler için birçok lüks araç içi aksesuar bulunur. Ancak bu aksesuarları istenilen kalitede ve konforda sunan marka sayısı bir hayli sınırlı. İşte bir araçta sahip olmak isteyeceğiniz lüks araç içi aksesuarlar…

Konforu Lüksle Tamamlayın

Lüks araç içi aksesuarları sıralamadan önce bir aracın konforlu ve lüks aksesuarları taşıyacak kalitedeki işçiliği barındırması gerektiğini hatırlatalım. Konforlu araçların en önemli özellikleri rahat koltukları, kapı içlerinden arka yolcu bölümüne kadar olan yumuşak malzemeler, iyi bir işçilik ve konforu sürüşe de yansıtacak ileri teknolojilerdir. Böylece sürücüler için seyahat etmek sadece bir noktadan bir noktaya ulaşmaktan öteye geçer. Rahat koltuklara, üst düzey bilgi-eğlence sistemlerine ve akıllı sürüş teknolojilerine sahip bir araç sürücülere bazen lüks bir oteldeymiş hissi bile uyandırabilir. Lüks ile konforun olmazsa olmazlarından birisi de iyi bir işçilikle tamamlanmış deri koltuklar ve bu koltukları tamamlayan deri detaylardır.

 

Kaliteli Bir Askılık Hayat Kurtarabilir

Lüks araç aksesuar dünyası oldukça çeşitlidir. Ancak bu aksesuarların aracın kalitesini tamamlayacak, kaliteli malzemelerden yapılması gerekir. Çünkü lüks ve konforlu bir otomobile sahip olanlar genellikle araç içi lüks aksesuar seçerken bazı şeylerden ödün verilmemesi gerektiğini bilir. Bu yüzden kaliteli aksesuarlarla sahip oldukları lüksü tamamlamayı tercih eder. Örneğin; iş hayatı oldukça tempolu geçenler için takım elbise veya gömleklerini asabilecekleri askılıklar kritik önem taşır. Koltuk arkasına takılacak kaliteli ve ayarlanabilir bir askılık lüks oto aksesuarları arasında ilk sıralarda yer alır. Yine ön koltukların arkasına takılacak ayarlanabilir tablet ve telefon tutucu aksesuarlar da yolcuların hayatını kolaylaştıracak aksesuarlar olarak tercih edilebilir.

 

Lüksü Ayağınıza Getirecek Aksesuarlar

Ayrıntılara önem veriyorsanız lüks tarzınızı gözle görülen her yerde tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu durumda bir diğer lüks oto aksesuarları olan kapı marşpiyelleri ve paspaslar da tercihiniz olabilir. Örneğin; metalik marşpiyeller ve aracın tarzını tamamlayan üst düzey velur paspaslar lüksü adeta sürücülerin ayaklarına serer. Bununla birlikte aracın anahtarını koruyacak ve içerdeki şıklığı tamamlayacak deri anahtar kılıfları da lüks bir aksesuar olarak tercih edilebilir. Araç içerisinde konforu ve lüksü tamamlayacak diğer aksesuarlar ise genel olarak file bagaj sabitleyiciler, bagaj ayırıcı kafesler, buzdolapları, bardak tutucular, perdeler ve şemsiyelerdir.

Siz de aracınızın rengine ve malzeme kalitesine uygun, aynı zamanda tarzınızı da yansıtan lüks aksesuarlar aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. Böylece lüks ve konforu aracınıza taşıyabilirsiniz. Ancak lüks aksesuarların aracın yapısına uygun olması ve kaliteden ödün vermeden seçilmesi gerektiğini de unutmayın.