1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Lexus otomobilleri hakkinda hersey
  3. Uzun yolda hayatinizi kolaylastiracak 5 araba aksesuari
Ne aramıştınız?
LEXUS'U KEŞFEDİN

UZUN YOLDA HAYAT KOLAYLAŞTIRAN ARABA AKSESUARLARI

Belki bir iş gezisi, belki de sevdiklerinizle çıkılan, yolu uzatmaya bile değen manzaralar eşliğinde eğlenceli bir tatil seyahati… Uzun yolculukların kendine özgü atmosferinde otomobilinizin size sunduğu lüksleri, araç içindeki ortamı sıra dışı keyiflerle buluşturan araba aksesuarı modelleriyle desteklemeye ne dersiniz?

Uzun Yolda Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Araba Aksesuarı

Otomotiv sektörü yeni nesil teknolojilerle üretilen otomobillerle hayata değer katan dokunuşlar yaparken, tasarımı ve işlevselliğiyle dikkat çeken araba aksesuarı seçenekleri, özellikle uzun yolculuklarda keyif ve konforu artırıyor. Hem sürücü hem yolcular için pratik çözümler sunan araba aksesuarı teknolojileri, aynı zamanda uzun yolda sürüş güvenliğine de hizmet ediyor. Peki uzun yolda araç içinde hangi aksesuarlar kullanılmalıdır? Son teknolojiyle donatılan araba aksesuarı seçiminizi nasıl yapmalısınız? İşte yolda olmayı çok daha konforlu hale getiren, uzun yolda hayatınızı kolaylaştıran 5 kullanışlı araba aksesuarı…

 

1.Akıllı telefonların güvenli koruyucusu: Telefon tutucular

Otomobil kullanırken kimi zaman gelen çağrılara cevap vermeniz gerekebilir ya da harita gibi uygulamalara ulaşmak isteyebilirsiniz. Ön konsola monte edilen ve direksiyonu bırakmadan telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan telefon tutucu araba aksesuarı, önemli görüşmeleri zamanında yapabilmeniz için ideal. Uzun yolda sürüş güvenliğini artıran aksesuarlar arasında en popüler tasarımlardan biri olan telefon tutucuları sayesinde trafikteki konsantrasyonunuz bozulmadan çağrılara cevap verebilir, uygulamalarınıza kolayca erişebilirsiniz.

 

2.Uzun yolların en keyifli dakikaları için: Elektronik termoslar

Uzun yolculuklarda çay ya da kahve tutkusundan vazgeçemeyenler için tasarlanmış elektronik termoslar ve kupalar, sıcak ve soğuk tutma özelliğiyle uzun süreli keyifler için tasarlanıyor. Dijital göstergesiyle içeceğinizin ısısını kontrol edebilmenizi sağlayan bu araba aksesuarı ile yaz yolculuklarını daha serin, kış seyirlerini daha mutlu kılmak mümkün. Üstelik uzun yolculuklarda, nitelikli kahve bulmanın zor olduğu lokasyonlarda, alıştığınız tatları yanınızda bulundurmanın konforu da elektronik termosları araba aksesuarı yıldızlarından yapmaya yetiyor.

3.Yol boyu temiz hava: Araç içi hava temizleyiciler

Doğa dostu araba aksesuarı tasarımlarının en sağlıklı çözümlerinden biri olan araç içi hava temizleyiciler, güneş enerjisiyle çalışıyor. Özellikle uzun yolda araç kullanırken temiz bir hava ortamında bulunmak, sürücünün zihin ve beden zindeliğini koruması açısından oldukça önemli. Sürüş kalitesini artıran bu araba aksesuarı, araç içindeki havayı dış ortamın havası ile değiştirerek yol boyunca tazeliyor.

 

4.Daha çok düzen, daha çok konfor: Koltuk arkası eşya düzenleyicisi

Uzun yolculuklar, özellikle çocuklarla çıkıldığında daha çok eşyaya ihtiyaç duymanız anlamına gelebilir. Koltuk arkası eşya düzenleyicisi ile kişisel eşyalarınızı, çocuk ve bebek bakım malzemelerinizi bir arada tutabilir, seyahat konforunuzdan ödün vermeden ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

 

5.Masaj keyfini uzun yolda da hissedin: Masajlı bel yastığı desteği

Uzun seyahatler, birçok sürücü için başlı başına bir keyif ve macera kaynağı. Ancak aracınız ne kadar konforlu olursa olsun, otomobil kullanırken omurganızı rahatlatmak için tasarlanan bir araba aksesuarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Uzun yolda sürüş konforunu artıran aksesuarlar arasında en çok tercih edilen teknolojilerden biri olan masaj özellikli bel yastığı desteği ile sırt ve bel rahatlığınızı sağlayabilirsiniz. Uzun yolculuklarda otomobil kullanırken, omurganızın dik, sırtınızın ve belinizin rahat bir pozisyonda olması, güvenliğiniz ve konsantrasyonunuz açısından da önemlidir. Bu araba aksesuarı ile mola zamanına dek sürüş konforunuzu koruyabilir, otomobil kullanmanın keyfini yol boyunca sürebilirsiniz. Uzun yolda hayatı kolaylaştıran, sizi ve sevdiklerinizi güvenli, konforlu bir gezi ile buluşturan araba aksesuarı tasarımları ile aracınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun, yaşam standartlarınızı yansıtan yolculuklara her an hazır olabilirsiniz.