1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Lexus ATP Tour Partnership
Ne aramıştınız?
PARTNERLİK

LEXUS X ATP TOUR

Lexus, 2023 itibariyle ATP Tour’un Resmi Otomotiv Partneri ve Premium Partneri olarak Tenis Profesyonelleri Derneği (ATP) ile çok yıllı bir iş birliğine imza attı.

Lexus ve ATP Tour inovasyon, performans ve mükemmellik arayışının hikayesini anlatıyor. Tenis tutkunları ve müşteriler her zaman önceliklidir. Ayrıca her iki marka da unutulmaz deneyimler sunmaya odaklandı.

LEXUS X ATP ÖZEL SERİLERİ

Oyuncuların rekabetini yeni bir seviyeye taşıyan heyecan verici seriyi takip edin. YouTube'a gelen tüm bölümlerle her anı yakalayın.

2023 AVRUPA TURNUVALARI 

Lexus, Haziran ayında gerçekleştirilen partnerlik açıklamasının ardından İngiltere’deki ATP 500 Cinch Şampiyonası ve ATP 250 Rothesay International, Almanya’da düzenlenen ATP 500 Hamburg Avrupa Açık, Avusturya'daki ATP 250 Generali Açık, Kazakistan'da yapılan ATP 250 Astana Açık ve diğer turnuvalar dahil olmak üzere medyada ve online platformlarda güçlü bir şekilde yer aldı.

Lexus'un ATP 1000 Paris Rolex Masters'a sponsor olmasıyla sezon sonu da aynı şekilde heyecan verici şekilde devam ediyor. 2023 sezonunun zirvesi olarak ise 12-19 Kasım tarihleri arasında Torino'da Nitto ATP Finalleri düzenlenecek.

Lexus, herkesin ilgiyle takip edeceği Torino’daki turnuvada tam elektrikli Lexus RZ 450e ve UX 300e ile birlikte tam hibrit ve plug-in hibrit modelleri de dahil olmak üzere 45 modelden oluşan bir filo ile yerini alacak. "

2024 LEXUS SPONSORLUĞUNDAKİ TURNUVALARIN TAKVİMİ

LEXUS X ATP TOUR

MAÇ. SET. ELEKTRİFİKASYON.

Tenis ve Lexus. Kusursuz bir birliktelik. Hazırlıklar, yoğun çalışmalar ve kalp atışlarınızı hızlandıran anlar.

LEXUS X ATP TOUR

BASIN BÜLTENİNİ OKUYUN

Lexus ve ATP Tour arasındaki çok yıllı işbirliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için basın bülteninin tamamını okuyabilirsiniz. Turnuva ve Lexus modelleri hakkında daha fazlasını keşfedin, Lexus ile ATP Tour hakkında haberleri takip edin.