Lexus NX Hero

LÜKS ŞEHİR TİPİ CROSSOVER

Şehirde dikkatleri üzerine çekmesi için geliştirilen bu crossover, her zaman şehirde maceraya hazırdır.

NX İLE TANIŞIN

En yeni Lexus tasarımının simgesi NX, şık füme krom detayları ve sportif LED farları ile cesur bir ön panjura sahiptir. Kendini şarj eden hibrit veya benzinli turbo modelleri ile kentsel çevikliğin en üst seviyesini yaşayın.

Lexus NX Key Features
 • Benzinli veya Hibrit Seçeneği

  Manevra yeteneği ve araç dengesi yönünden önemli iyileştirilmelerin yapıldığı bu crossover modeline sınıfının öncüsü kendi kendini şarj eden hibrit veya dinamik benzinli turbo seçeneklerinde ulaşabilirsiniz.

 • Hibrit Sürüş

  Hem benzin hem de elektrik güç kaynaklarının gücünü mükemmel biçimde optimize eden NX 300h, düşük emisyon ve düşük yakıt tüketimi ile sürüş zevkini bir arada sunmaktadır.

 • Rafine kabin içi deneyimi

  NX kokpiti sürekli gelişimin 'Kaizen' etkenlerine sadık kalarak, her zamankinden daha rafine tasarlanmıştır. Ultra 10.3 inç büyük Lexus Premium Navigasyon ekranı hemen fark edilirken ultra hassas deri dikiş ve iç kaplamaların farkına direksiyona geçtiğiniz anda varacaksınız.

 • Yeniden tasarlanan süspansiyon

  Takumi 'Master Drivers' tarafından özenle geliştirilmiş ve titizlikle test edilmiş olan NX'in süspansiyonu yeniden tasarlanırken, Adaptif Değişken Süspansiyon artık 650 farklı seviyeye kadar geniş bir yelpazede otomatik ayarlama imkânı sunmaktadır.

 • F SPORT donanımı

  Daha dinamik bir deneyim için, metalik siyah kaplama, daha duyarlı süspansiyon, F SPORT iç donanım detayları, ayırt edici jantlar ile özel örgülü ön panjura sahip yeni NX F SPORT'u tercih edebilirsiniz.

NX'İ DENEYİMLEYİN

Eritilmiş metalin güzelliğinden esinlenen NX, kent mimarisine uyumlu biçimde şehirde akmaya devam eder. Özenle hazırlanan deri koltuklardan, birinci sınıf akustiklere kadar sürüş deneyiminizi geliştirmek için sezgisel teknolojiler ile doludur.

NX'İ DENEYİMLEYİN

Yukarıdaki model, ürün gamını temsil etmemektedir.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER