NX

MÜKEMMEL ŞEHİR TİPİ CROSSOVER

Şehirde dikkatleri üzerine çekmesi için geliştirilen bu crossover, her zaman şehirde maceraya hazırdır.

NX İLE TANIŞIN

Lexus NX'in etkileyici ve akıcı çizgileri ile bir çağdaş sanat eseridir. Tam Hibrit deneyimi, etkileyici donanımlar ve çeşitli opsiyonlar sunan NX'i gerçekten tam anlamıyla yaşam tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirilebilirsiniz.

2017 lexus nx key features
 • Crossover performansı

  Kompakt MacPherson ön süspansiyon ve gelişmiş çift salıncaklı arka süspansiyona sahip olan NX, üstün yol tutuşu, sedanlardakine benzer viraj alma kabiliyeti ve düz yolda mükemmel sürüş dengesi sağlar.

 • Lüks iç döşeme

  Araç içerisinde farklı yüzeylerdeki döşeme kalitesinin yanında, akla gelmeyebilecek düşünceli ayrıntılar gözünüze çarpacaktır. El yapımı Shimamoku ahşap kaplamalar veya 8 yönlü ayarlanabilir elektrikli deri koltuklar estetik zevkinize eşlik edecek.

 • F SPORT donanımı

  Daha dinamik bir sürüş için NX F SPORT modellerinde Adaptif Değişken Süspansiyon, 18 inç alaşım jantlar ve deri spor koltuklar bulunmaktadır.

 • Akıllı güvenlik

  Lexus Safety System+ sezgisel sürücü bilgileri, ileriyi daha iyi görme imkanı, tehlike ve çarpışma risklerini anında bildirme ve acil durumlarda kendi kendine fren yapma gibi özellikler sunar.

 • Esnek iç hacim

  60:40 oranında katlanabilen pratik arka koltuk çoğu NX modelinde standart olarak sunulur. Bu özellik büyük eşyaların kolayca araca yüklenebilmesini sağlar.

 • Benzinli ve hibrit seçeneği

  Hibrit ve benzinli motorlar, etkileyici donanım özellikleri ve F SPORT gibi çok çeşitli seçenekleri ile tam istediğiniz NX'i oluşturabilirsiniz.

 • Hibrit Performansı

  En yeni Lexus Hybrid Drive sistemine sahip olan NX 300h, inanılmaz derecede sarsıntısız ve sessiz çalışır. Canlı bir performans sunar ancak aynı zamanda bu büyüklükte bir crossover için son derece düşük yakıt tüketimi vardır.

NX'İ DENEYİN

Erimiş metalin güzelliğinden ilham alan NX, şehrin içinde coupe benzeri bir silüet ile hareket eder. NX i kullanırken oturduğunuz koltuğun güzelce işlenmiş derisinden, premium ses sistemine kadar sürüş deneyiminizi mükemmel seviyeye çıkaracaksınız.

NX'İ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER