DİZEL'E AKILLI BİR ALTERNATİF

Kendi kendini şarj eden Lexus Hybrid, benzin ve elektrik gücünü kusursuz bir şekilde birleştirir. Bir Lexus Hybrid araç, sürüş sırasında kendi kendini şarj eder. Fişe takmak yok, dizel yok, taviz vermek yok. İster bir kompakt hatchback, isterse bir SUV crossover olsun ya da ister bir sedan, isterse de yüksek performanslı bir spor coupé olsun, kendi kendini şarj eden Lexus Hybrid ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyum sağlar. Rakipsiz uzmanlıkla, dünya çapında satılan 1,3 milyon adedin üzerinde bir rakamla, Hibrit lüksünü günümüze sağlam bir şekilde getiriyoruz.

KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN LEXUS HYBRID

Kendi kendini şarj eden Lexus Hybrid teknolojisini keşfetmek için bölüm seçin

KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN LEXUS HYBRID TEKNOLOJİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Her iki motorun en iyi özellikleri

İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA PERFORMANS

Hibrit bir araçtan beklediğiniz performansı tekrar gözden geçirin

ÖDÜN VERMEZ

Stil, geniş iç hacim ve verimli güç. Hepsine aynı anda sahip olmanız mümkün.

KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN LEXUS HYBRID

Tavizi olmayan bir dünya yaratıyoruz. Hayal gücünü verimlilik ile buluşturarak, Lexus hibrit motorları size daima dizele karşı akılcı bir çözümden beklediğiniz performansı sunacak. Bu ayrıcalığı yaşarken de Takumi ustalığının eseri olan lüks işçilik kalitesi sayesinde sadece sürüş keyfinize odaklanabileceksiniz. Lexus Hybrid: Şarj etmek yok, dikkat dağınıklığı yok, taviz yok.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

LEXUS HYBRID

DÜNYANIN EN GÖZDE LÜKS HİBRİTİ

2004'ten bu yana elektrik motoru ve geleneksel motorları bir araya getirerek size Lexus'dan beklediğiniz akılcı verimlilik ve sürüş zevkini sunuyor ve bu konuda sektöre öncülük etmeye devam ediyoruz.

Geleceği yaratmak için daima yeni yollar arıyoruz, ve yeniliğe olan tutkumuz sayesinde hiçbir lüks araç üreticisinde bulunmayan genişlikte bir hibrit ürün gamına sahibiz. Bugüne kadar 1.3 milyon adetten fazla Lexus Hybrid satışı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Lexus Hybrid avantajlarını inceleyebilir ve neden bu kadar çok sürücünün bu akılcı kararı verdiğini inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN GAMINI KEŞFEDİN

İster akıllı kompakt bir araç, ister dinamik bir sedan ya da ister gözalıcı bir SUV arıyor olun, Lexus'da her zaman yola çıkmaya hazır en geniş lüks hibrit seçeneğini bulabilirsiniz. Stilinize uygun Lexus Hybrid'i keşdefin.

LEXUS ÇOK AŞAMALI HİBRİT SİSTEMİ İLE TANIŞIN

Dünya'da bir ilk olan Çok Aşamalı Hibrit Sistemi ile, Lexus gerçekten de sektöre yön vermektedir. Alışılagelmişe meydan okuma geçmişimiz, beraberinde inovasyonu ve kusursuz performansı getirmektedir. LS 500h ve LC 500h'de bulunan bu sistemde, sonuçlar kendini anlatır niteliktedir.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  HİBRİT İNOVASYONU

  HER DAİM ÖNCÜLÜK ETMEYE HAZIR

  Lexus'un inovasyon ruhu üzerine inşa edilmiş ve dünya'da bir ilk olan eşsiz Çok Aşamalı Hibrit Sistemi ile hibrit performansını ayrı bir seviyeye çıkarıyoruz.

  Daha hızlı vites geçişleri, daha keskin kontrol, daha iyi tepki veren bir sürüş ve üstün performans 10 ileri vitesli şanzımanda standart özelliklerdir. Tüm bunları sağlayan ise ince ayarları kusursuz olan ve hali hazırda olağanüstü olan vites sistemine eklenmiş 4 vitesli ek şanzımanımız sayesindedir.

  Sonuç ise bir hibrit sistemden beklediğiniz her şeye cevap verebilen eşi benzeri görülmemiş bir performans, benzersiz bir lüks hissi, verimlilik ve çevre dostu bir sürüştür.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HİBRİT PERFORMANSI

  HER DAİM PERFORMANS İÇİN HAZIR

  LC 500H spor coupé ve amiral gemisi sedanımız LS 500h, dünya'da bir ilk olan Çok Aşamalı Hibrit Sistemini kullanmaktadır.

  Bu saf performans inovasyonu Lexus Hybrid'e özeldir ve ihityacınız olduğunda size rakipsiz bir yol tutuşu ve çeviklik sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş bir deneyimi keşfedin ve beklentilerinize meydan okuyun.

HİBRİT SAHİBİ OLMAK

Servis Hizmetleri

İleri teknolojisine rağmen, Lexus Hybrid araçlar problemsiz bir bakım süreci sunar. Hibrit modelinizin bakımı için ekstra bir ücret ya da karmaşık işlemlere gerek yoktur.

Güvenilirlik

Hibrit sistemlerimiz en az geleneksel güç kaynakları kadar güvenilirdir. Ayrıca kendi kendini şarj edebilme özelliği sayesinde hiçbir zaman aküsü bitmiş bir batarya ile karşılaşmayacaksınız.

Hibrit Sistem Kontrolü

Hibrit sistem kontrolü sayesinde hibrit aracınızın bakımını yaptırmak çok kolaydır ve bu hizmet, standart Lexus hizmet paketinin bir parçasıdır.

Garanti

Hibrit akünüzün 5 yıllık bir garantisi bulunmaktadır ve her hibrit sistem kontrolü yaptırdığınızda bu süre 1 sene uzamaktadır.