1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Tasarım
  3. Geleceğin Vizyonları
Ne aramıştınız?
TASARIM

GELECEĞİN VİZYONLARI

Cesur ve korkusuz konsept yaklaşımı, Lexus'un tasarımlarına güç veren şeydir. Bizi geleceğe taşıyan, tümü tahmin edilemeyecek bir enerjiye sahip olan projelerimizi keşfedin. İmkansız gibi görünen şeyleri mümkün kılıyoruz.

SPOR YAT

Tutkulu bir Usta Sürücü olan Akio Toyoda, yalnızca otomobil kullanmıyor. Sınır tanımayan bir kaşif olduğu için tüm araçlar onu ilgilendiriyor. Yatlar da bunlardan biri. Uzun süredir en iyi modellerin gücünden ve inanılmaz derecede kusursuz ve pürüzsüz kullanım özelliklerinden ilham alıyor.

Ustaca tasarlanmış bir performans yatının Lexus yaşam tarzına heyecan verici ve gerçekten lüks bir katkıda bulunacağını biliyordu. Lexus Spor Yat ile bunu başardık.

 

LEXUS KAYKAY - SLIDE

SLIDE kaykay ile tanışın: Yeni bir hareket şekli. Tasarım uzmanları tarafından geliştirilen bu ürün, kaykay sporunu çok farklı bir şekilde ele almaktadır. SLIDE için temel teknolojiler tekrar geliştirildi ve gerçek teknik inovasyonlar açığa çıkarıldı.

Güçlü elektromanyetik maglev teknolojisini ince ve basit bir kaykaya entegre etmemiz gerekiyordu. Bunun için tam olarak doğru süper iletken, mıknatıs ve sıvı nitrojen kombinasyonunu bulmak gerekti. Ekip her adımda olasılıkları ve teknolojik potansiyeli zorladı.