1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Tasarım
  3. Lexus Tasarım Ödülleri
Ne aramıştınız?
TASARIM

LEXUS TASARIM ÖDÜLLER

Yaratıcılık, dünyayı değiştirme gücüne sahiptir. Lexus Tasarım Ödülleri, dünyayı yeni ve heyecan verici bir şekilde değiştirme potansiyeli olan genç yetenekleri destekler.

2023 LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Premium otomobil üreticisi Lexus, yeni yetenekleri destekleyerek tasarım yoluyla daha iyi yarınlar yaratmayı hedefleyen Lexus Tasarım Ödülleri için 2023 başvurularını almaya başladı. 

2022 LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Lexus, geleceğin tasarımcılarını desteklemek adına düzenlediği Lexus Tasarım Ödülleri’nde 2022 başvurularını kabul etmeye başladı. 10. kez gerçekleştirilecek prestijli ödüller, daha iyi bir yarın için yenilikçi tasarımları ortaya çıkarmayı hedefliyor.

2021 LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Lexus, geleceğin tasarımcılarını desteklemek adına düzenlediği Lexus Tasarım Ödülleri’nde 2021 başvurularını kabul etmeye başladı. Pandemi sebebiyle 2020 Tasarım Ödülleri’nin sonuçları 1 Eylül tarihinde açıklanırken, şimdiden 9. Kez düzenlenecek ödüller için tasarımcıların özgün eserleri bekleniyor.

2020 LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Bir yaşam tarzı markası olan Lexus, her yıl düzenlediği prestijli Lexus Tasarım Ödülleri’nin 2020 organizasyonu için başvuruları almaya başladı. Sekizinci yılına giren Lexus Tasarım Ödülleri, genç tasarımcılara kendi yeteneklerini uluslararası arenada gösterme fırsatı sunuyor.

2019 LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

2013 yılında başlatılan Lexus Tasarım Ödülleri’nde, 2019 yılı için başvurular kabul edilmeye başlandı. Dünya çapında bir üne sahip olan organizasyon, daha iyi bir gelecek için çalışan tasarımcıları ön plana çıkarıyor.