2019 lexus rx hero

YENİ RX İLE TANIŞIN

HER ADIMDA KALİTE

Lexus SUV modelleri için yeni bir standart belirleyen yeni RX, keyifli bir sürüş ve benzersiz bir lüks seviyesi sunar.

YENİ RX İLE TANIŞIN

Kalitesini yansıtan bir görüntüye sahip olan bu lüks SUV, kullanmaktan çok memnun olacağınız bir araçtır. RX 450h Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit ve turboşarjlı benzinli motoru olan RX 300 arasında seçim yapın. Her ikisi de heyecan verici F SPORT donanımı ile de sunulmaktadır. Aracın içinde, dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile yeni bağlantı imkanları sunulur. Lexus Safety System+'ın sağladığı güvence de her zaman yanınızdadır.


 

 
  2019 lexus rx key features
 • Cesur Tasarım

  En yeni Lexus tasarımına sahip olan yeni RX'te daha gelişmiş bir özel ön panjur, daha şık üçlü LED farlar ve "L" şeklinde arka LED lambalar bulunmaktadır. Yandan bakıldığında, belirgin, karartılmış ve krom çerçeveli C sütunları benzersiz bir serbest tavan etkisi oluşturur.

 • Takumi İşçiliği

  Ünü yayılmış olan uzman işçilerimizin ayrıntılara gösterdiği inanılmaz özen, yeni RX'te hemen kendisini hissettirir. Son derece hassas deri dikişleri ve "Takumi" işçiliği ile üretilmiş malzemeler, aracın içine çağdaş bir zarafet ve kalite katar.

 • Heyecan Verici Performans

  İster öncü RX 450h Lexus Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit, ister dinamik RX 300 turboşarjlı benzinli olsun, hangi motor/şanzıman kombinasyonunu seçerseniz seçin gittiğiniz her yerde yeni RX'i kullanmanın size keyif vereceğini göreceksiniz.

 • Yaratıcı Teknoloji

  Yeni RX'in içindeki büyük 12,3 inç multimedya dokunmatik ekranın kullanımı daha da kolaydır. Apple CarPlay ve Android Auto ile akıllı telefonunuzun uygulamalarına kesintisiz erişim imkanı sağlar.

 • Güvenlik

  Öncü Lexus Safety System+ geceleri yayaları ve gündüzleri bisikletleri algılayabilen Çarpışma Öncesi Sistemi, şeritte kalmanıza yardımcı olan Şerit Takip Asistanı, sürücünün yaya ve trafik işaretlerini daha kolay görebilmesini ve geceleri daha uzun mesafeyi görebilmesini sağlayan BladeScan™ Tipi Sürüşe Duyarlı Uzun Far Sistemi (AHS) ve Dinamik Radarlı Sabit Hız Kontrolü özelliklerini sunmaktadır.

 • F SPORT

  Siyah, Siyah/Beyaz ve Kırmızı renklerdeki deri döşemeler, RX F SPORT modellerine kendine özgü yeni bir görünüm katar. Özel koltuklarda sizi yandan destekleyen "entegre köpük" özelliği vardır. Alüminyum süslemeler ise muhteşem işçiliğe sahip direksiyonu tamamlamaktadır. Bu özellik efsanevi LFA süper otomobilimizden esinlenerek geliştirilmiştir. Gözenekli deri ile kaplı olan F SPORT vites kolu tasarımı, direksiyon ile uyumludur ve alüminyum sportif pedallar ile birlikte araç içindeki sportif havayı tamamlar.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre Lexus RX'inizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Gösterilen model ürün gamını temsil etmemektedir.

RX 300 4x4 F SPORT SİYAH (212)

RX 300 4x4 F SPORT F SPORT SİYAH DERİ

alümİnyum İç kaplamalar (LC25)

ARACINIZI OLUŞTURUN - RX

RX'İ DENEYİN

Cesur tasarım. Üstün işçilik. Gelişmiş motor ve şanzımanlar. Öncü güvenlik özellikleri ve çeşitli yeni nesil teknolojiler. Yeni RX, lüks bir SUV'dan beklediğiniz her şeye sahiptir.

RX'İ DENEYİN

Yukarıdaki model tüm model gamını tam olarak yansıtmayabilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER