1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Safety
  3. Road sign assist
Ne aramıştınız?
GÜVENLİK

TRAFİK İŞARETİ DESTEĞİ (RSA)

Sürüş sırasında en güvenilir kaynaktan bilgi alın: yolun kendisi. Trafik İşareti Desteği, doğrudan aracınızın ekranına otoyoldaki mesajları aktararak sürücülerin önemli işaretleri kaçırmasını önler.

RSA, trafik işareti bilgilerini almak için ön kamerayı kullanır ve bu bilgileri aracınızın gösterge paneline yansıtır. Avrupa'daki tüm trafik işaretleriyle uyumlu olan RSA; sizin yolda içiniz rahat bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Yoğun trafikte ve zorlayıcı yol koşullarında işaretleri görmeden geçebilirsiniz ve bu da yolculuğunuzda ciddi gecikmelere neden olabilir. RSA tüm trafik işaretlerini görmenizi sağlar ve her zaman rotanızı etkileyebilecek bilgileri almanızı sağlar.

Feragatname: Lexus Safety System'ı hiçbir zaman normal sürüş yerine kullanmaya çalışmayın ve sistemi kullanmadan önce lütfen talimatları okuyun. Sürücü, her zaman güvenli sürmek ile yükümlüdür.

BU TEKNOLOJİYE SAHİP MODELLER

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/tr/tr?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux