1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Performans
Ne aramıştınız?
LEXUS'U KEŞFEDİN

PERFORMANS

Performans kavramı, yalnızca hızdan ibaret değildir. Bu aracınıza, yola ve duyularınıza gerçekten bağlı olduğunuzu hissetmek ile ilgilidir.

HEYECAN VERMESİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Bizi insan yapan, tutkularımızdır. Ayrıca bizi harika otomobiller üretmeye teşvik eder. Mühendislik çalışmalarımız son derece teknik olmasına ve inovasyondan güç almasına rağmen, bir modeli tasarlarken, üretirken ve test ederken önceliği duyuların deneyimine ve sürüş keyfine veririz. Aracınız sizi her anlamda harekete geçiriyor mu? Duygularınızı canlandırıyor mu? Veriler ve teknik özellikler çok önemlidir, ancak sonuçta Lexus için en önemli olan araçların nasıl bir his verdiğidir.

Performansın bir aracın gücünden çok daha fazlasını temsil ettiğine inanıyoruz. Fiziksel ve duygusal hisleri harekete geçiren saf bir deneyim gibi.

F FELSEFESİ

LC, Lexus ve sürücüler için yeni bir çağın gelmekte olduğunu gösterir. Sportif ve davetkar bir sürüş için en yeni teknolojileri içeren Çok Aşamalı Hibrit Sistemden güç almaktadır.

LC COUPE

F SPORT ile istediğiniz Lexus modelinin F versiyonunu keyifle sürebilirsiniz. Daha sportif bir deneyim için üstün tasarım iyileştirmeleri ve hassas süspansiyon ayarları ile siz de bu deneyimi yaşayın.

F SPORT

Öncü teknoloji doğru yönde atılmış bir adımdır.

ÖNCÜ RUH

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/tr/tr?carType=12742793-5df4-4a5e-8617-70595e2a32fd%2C3dd2fe7d-1044-430f-849a-66ec202beb4c