1. LEXUS SAHİBİ OLMAK
  2. Garanti
Ne aramıştınız?
LEXUS SAHİBİ OLMAK

LEXUS GARANTİSİ

Üretici garantimiz ve size uygun çeşitli uzatılmış garanti planlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Üretici garantimiz ve size uygun çeşitli uzatılmış garanti planlarımız ile her zaman yanınızdayız.

LEXUS GARANTİ SİSTEMİ​

Kapsamlı standart garantimiz, yeni bir araç satın alırken içinizin rahat olması için üç yıl veya 100.000 km'ye kadar sürmektedir.

LEXUS GARANTİ ON

Üretici garanti başlangıç tarihinden itibaren 10 yıl veya 160,000 km yi doldurmamış olan Lexus ve Lexus marka araçların Lexus servislerinde ve/veya Lexus Service/Assistance noktalarında yaptırdığı periyodik bakım sonrası belirlenen şartları sağlaması durumunda 1 yıl veya 10,000 km(konvansiyonel araçlarda) veya 1 yıl veya 15,000 km boyunca garanti* hakkı kazanmasıdır. Lexus Garanti On, yasal bir garanti olmayıp, makina kırılması sigorta poliçesine bağlı olan bir üründür. Bu nedenle, hangi koşullarda geçerli olduğu ve neleri kapsadığını Lexus Showroomlarından​  veya Lexus.com.tr den öğrenebilirsiniz.

 

YOL YARDIM

Lexus Yol Yardım, Lexus sahiplerinin sürüş keyfini kesintisiz yaşayabilmeleri için tasarlanan özel bir destek hizmetidir. Yola sorunsuz devam edebilmeniz için 7 gün/24 saat yanınızda olan Lexus Yol Yardım, sadece aracınız için değil; hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerle sizin için de her an desteğe hazır.

Lexus Yol Yardım’a (0212) 380 19 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.