1. LEXUS'U KEŞFET
  2. Concept cars
Ne aramıştınız?
LEXUS'U KEŞFEDİN

KONSEPT ARAÇLAR

Çekici ve iddialı konsept araçlarımız Lexus'a güç vermektedir. Bizi tamamen kendilerine ait beklenmedik bir enerji ile geleceğe yönlendirirler ve imkansız gibi görünen şeyleri mümkün kılarlar.

GENİŞLEYEN UFUKLAR

Geleceğe baktığımızda, araçlarımıza bağlı kaldığımızı ve onlardan büyük ilham aldığımızı görüyoruz. Çekici konsept araçlarımız ile Lexus'un geleceğini keşfediyoruz. LF-FC, LF-SA ve UX Konsept araçları gerçekten çok çekici araçlardır. Dünya çapında otomobil fuarlarında tanıtılan bu araçlar, dikkatleri üzerine çekmiş ve kalp atışlarını hızlandırmıştır.

LF-ZC ELEKTRİKLİ SEDAN KONSEPTİ

Japonya Mobilite Fuarı'nda LF-ZL ile birlikte tanıtılan LF-ZC konseptiyle tanışın.

 

LF-ZL SUV Konsepti

LF-ZL SUV konsepti, mobilite, insan ve toplumun kesintisiz bir şekilde entegre olabileceği bir geleceğe bakış sunuyor. Sürüş deneyimini her sürücüye özel olarak uyarlayabiliyor.

UX KONSEPTİ

UX konsepti, Lexus Avrupa Tasarım Merkezimizde geliştirilmiştir. En baştan beri, çevreleriyle bağlantılı olmayı bekleyen ileri görüşlü şehirli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

LF-FC

Şaşırtıcı bir tasarıma sahip olan LF FC Konsepti, lüks kavramının sürekli olarak değişen anlamını ifade eder. Sizlerin eksiksiz olarak deneyim edebilmesi için gelecek vizyonunu günümüze getirme tutkumuzu yansıtır.

LF-SA

Çekici. Şaşırtıcı. Duygusal. Şehir için üretilmiş. LF SA kompakt ve canlı dış tasarımından şaşırtıcı derecede ferah iç mekanına kadar büyük yenilikler sunmaktadır.

LF-A

10 yıllık bir çalışmanın meyvesi olan LFA, yenilikçi teknolojiyle yaratıcı tasarımın, mükemmeliyetçi mühendislikle beklentilerin üzerinde iş yapma arzunun vücut bulmuş hali.

LF-Z Electrıfıed

Premium otomobil üreticisi Lexus, LF-Z Electrified konsept aracının dünya lansmanını gerçekleştirerek marka evriminde yeni bir dönemi başlattı. Konsept aracın lansmanıyla birlikte Lexus gelecek vizyonunu da ortaya koydu.

ROV CONCEPT ARAÇ

Lexus'un tanıttığı yeni ROV (Recreational Off-highway Vehicle - Eğlence Amaçlı Arazi/Otoyol Aracı) konsepti, arazide üstün sürüş kabiliyeti ile sıfıra yakın emisyonla sürüşü bir araya getiren benzersiz bir hidrojenli araç. Lexus'un heyecan verici bir sürüş ile sorumluluk sahibi ve karbon üretmeyen bir toplumu bir araya getirme vaadini yansıtıyor.