LEXUS'U KEŞFEDİN

TASARIM

Cesur. Farklı. Yönlü. Tasarımlarımızı anında tanıyabilirsiniz. Her zaman duyguları harekete geçirir ve sınırları zorlayan yeni fikirlere ilham verirler.

CESUR FİKİRLERDEN ÖZGÜN TASARIMA

Tasarladığımız her şey, cesur bir fikirden kaynaklanmaktadır. Yaratıcılığımızı taze tutmak ve sıra dışı düşünceler geliştirmek için baktığımız her şeyden ilham alırız. Araçlarımızın tarzını bu kadar benzersiz kılan işte bu yöntemdir.

 • 
 

 
  design hub provocative perspectives

  TASARIM

  KIŞKIRTICI BAKIŞ AÇILARI

  Cesaret ile korkmadan ve kendimize güvenerek tasarlıyoruz. Alışılagelmiş düşünce tarzlarını dikkate almıyoruz. Her zaman yeni kavramları, yeni sonuçları ve kendimizi ifade etmek için yeni yöntemleri araştırıyoruz.

 • 
 

 
  design hub brave concepts

  TASARIM

  GELECEĞİN VİZYONLARI

  Tasarım ilkelerimiz bizi uzak geleceğe taşır. Başkalarına öncülük eden konsept araçlara ilham verir. Buna yatlar, kaykaylar ve uzay araçları da dahildir.

 • 
 

 
  design hub signature styling

  TASARIM

  BENZERSİZ TARZ

  Tüm Lexus modelleri, L-Finesse - Lexus İnceliği ilkesine bağlıdır. Geleceğe yönelik tasarım ve teknoloji, şık bir şekilde.

 • 
 

 
  Lexus Design awards hub text left

  TASARIM

  LEXUS TASARIM ETKİNLİKLERİ

  Yaratıcılık, dünyayı değiştirme gücüne sahiptir. Lexus Tasarım Ödülleri, tasarımları dünyanı yeni ve heyecan verici bir şekilde değiştirme potansiyeli olan genç tasarımcı ve yaratıcı kişileri destekleyerek fikirleri teşvik eder.