2017 lda mentor hero

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ

LEXUS TASARIM ETKİNLİKLERİ

Yaratıcılık, dünyayı değiştirme gücüne sahiptir. Lexus Tasarım Ödülleri, tasarımları dünyanı yeni ve heyecan verici bir şekilde değiştirme potansiyeli olan genç tasarımcı ve yaratıcı kişileri destekleyerek fikirleri teşvik eder.

2018 lexus lda call for entries hub asset

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ 2018 – ADAYLAR KABUL EDİLİYOR

Lexus olarak tasarım ile daha iyi bir dünya oluşturma hedefimizi sürdürerek Lexus Tasarım Ödülleri 2018'e adayları bekliyoruz.

2017 lexus lda finalists hub asset

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ FİNALİSTLERİ

Binlerce aday içinden yalnızca on iki finalist seçilecek. Sekiz kişi Milano Tasarım Haftasında çalışmalarını sergileyecek, kalan dördü ise dünyaca tanınmış tasarımcılardan rehberlik alma gibi eşsiz bir fırsata kavuşacak. Rehberler, tüm konseptleri prototiplere dönüştürerek finalistlerin fikirlerini gerçeğe dönüştürecek.

2017 lda judges thumb

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ 2017

JÜRİ

Lexus Design Awards jürisi, dünyaca tanınmış ve kendi alanlarında uzman olan seçkin kreatif tasarımcılardan oluşmaktadır. Jüri üyeleri binlerce adayı inceleyerek on iki finalist, dört prototip sahibi ve yarışma birincisini seçerler.

2017 lda mentor thumb

LEXUS DESIGN AWARDS

REHBERLER

Lexus dört LDA finalisti ile aylarca birlikte çalışıp onlara rehberlik edecek, dünyaca ünlü bir tasarım uzmanı grubu oluşturdu. Lexus rehberleri eşsiz bilgilerini, ticari tavsiyelerini ve bilgilerini tasarımlarını prototipe dönüştürmeye çalışan finalistlere sunacak.