2018 lexus ownership LexusGenuineParts hero

LEXUS SAHİPLERİ

ORİJİNAL LEXUS PARÇALARI

Orijinal Lexus yedek parçaları yalnızca kapsamlı eğitim almış olan teknisyenlerimiz tarafından takılır. Bunun nedeni, tüm parçaların Lexus'unuzun tamamında görülen özel işçilik ve hassasiyet ile üretilmiş olmasıdır. Orijinal Lexus yedek parçalarını kullanmak siz ve aracınız için en iyi performans, konfor ve güvenliği sağlar ve bu parçalar Lexus garantisi kapsamındadır.

 •     parts why choose portrait

  ORİJİNAL LEXUS PARÇALARI

  NEDEN ORİJİNAL LEXUS YEDEK PARÇALARI?

  En küçük ayrıntılar bile Takumi Ustalarımız için çok önemlidir. Yani en küçük parça bile sürüş deneyiminiz üzerinde hayati bir öneme sahiptir.

  Tamamen orijinal Lexus yedek parçaları ve aksesuarlarına sahip bir araç ile, en küçük ayrıntılarda bile en yüksek kaliteyi görebilirsiniz.

  Uzmanlarımız için aracınız çok önemlidir ve ilerleyen yıllarda aracınızdan en iyi şekilde yararlanmaya devam etmenizi sağlarlar. Parça uyumluluk garantisi, şeffaf fiyatlandırma, en geniş Lexus yedek parça yelpazesi ve hibrit konusunda uzmanlık gibi avantajlar sayesinde, bölgenizdeki Lexus showroomlarını ziyaret etmek sizin için çok iyi bir deneyim olacaktır.