Yat

LEXUS SPOR YAT

Sadece bir otomobil üreticisi değil, bir yaşam tarzı markası olan Lexus performanslı bir yatın nasıl olması gerektiğini kanıtlamak üzere, lüks ve performans konusundaki deneyimlerini denizcilik alanına aktardı. Markanın lüks ve sıra dışı yaşam tarzını yansıtan ve Miami’de tanıtılan Spor Yat konsepti, bir çift yüksek performanslı Lexus V8 motoruyla donatıldı. İlham veren tasarımı ve çizgileri ise, Lexus Tasarım Ekibi tarafından yapıldı. Lexus’un yaratıcı gücünün altını çizen bu lüks ve sportif konsept, mühendislerin yaratıcılıklarını da başka bir boyuta taşıdı.


  

  
    Kaykay

LEXUS KAYKAY

Geleceğe Dönüş II filminde Michael J. Fox tarafından kullanılan tekerleksiz uçan kaykay 21 Ekim 2015 tarihinini gösteriyordu. Bu tarihte Lexus tarafından tekerleksiz kaykay “Hoverboard” lansmanı yapılarak bir hayal gerçekleştirilmiş oldu. Lexus mühendisleri, yaptıkları uçan kaykayla markanın tasarım ve mühendislik gücünü ortaya koydu.

SKY JET

Lexus’un SKYJET Uzay Aracı ise, bir Luc Besson filmi olan “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” için Lexus mühendisleri tarafından özel olarak tasarlandı. Lexus’un tasarım ve mühendislik grubunun, Valerian ekibiyle birlikte tasarladığı SKYJET uzay aracı, aynı zamanda markanın son ürünlerini ve sunduğu yaşam tarzını temsil ediyor. Filmin efsanevi kovalama sahnelerinde en heyecan verici anların parçası olan SKYJET, Lexus’un sıra dışı deneyimler yaratma felsefesini de yansıtıyor.


  

  
    Lexus Skyjet

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER