KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN LEXUS HYBRID

FAYDALARI

Kendi Kendini Şarj Eden Lexus Hybrid, çevreye ve cüzdanınıza katkı sağlar. Üstün yakıt verimliliği ve azaltılmış emisyonla, bakım maliyetlerini de düşürebilirsiniz.

ÇEVRECİ

Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit teknolojimiz çevre dostudur ve zararlı gaz emisyonlarını 2014 Euro 6 Dizel Standardı'nın onda birine düşürür.

AB’deki birçok büyük şehir, AB’nin iklim açısından nötr olma misyonunun bir parçası olarak Düşük Emisyon Bölgeleri’ni tanıtmıştır.

Yüksek emisyonlu araçların bölgeye girmesi engellenmekte veya ücretlendirilmektedir. Kendi Kendini Şarj Eden Lexus Hybrid gibi düşük emisyonlu araçlar ücretsiz girebilir.


 

 
  2019 lexus hybrid benefits greener
 • 
 

 
  2019 lexus hybrid benefits lower costs

  FAYDALARI

  DÜŞÜK MALİYET

  Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit araçları eşdeğer bir dizel araca göre satın almak, sahiplenmek veya kullanmak daha az maliyetlidir.

  Düşük Bakım Maliyetleri

  Hibrid sistemde debriyaj, triger kayışı, marş motoru, alternatör gibi parçalar bulunmadığından uzun vadede önemli bakım tasarrufu sağlar.

  Ayrıca, Lexus Hybrid'ler daha az aşındığı için yedek parça maliyetlerini önemli ölçüde azaltır, bu da daha fazla tasarruf sağlar.

  Her yıl yapılan Hibrit Sistem Kontrolü, Lexus Hybrid’inizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmanın en iyi yoludur. Hibrit Sistem Kontrolü'nü tüm Lexus servislerinde yaptırabilirsiniz.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Kendi Kendini Şarj Eden Lexus Hybrid'de fiş yok. Dizel yok. Taviz vermek yok. Lexus Hybrid'inizi bir prize asla bağlamak zorunda kalmayacaksınız; o her zaman sizi gitmeniz gerektiği kadar uzağa götürmeye hazırdır.


 

 
  2019 lexus hybrid benefits easier to run