1. ARAÇ MODELLERİ
  2. Stay Ahead Film
Ne aramıştınız?
TAMAMEN YENİ RX

HERKES ONUN PEŞİNDE

“Herkes Onun Peşinde” filminde Yeni RX'in macera dolu bir sürüş ile kaçış hikayesini keşfedin. Sahip olduğu üstün teknoloji ve özellikler sayesinde RX’in bu heyecan verici kovalama sahnelerinde nasıl önde kaldığını ve büyük kaçışı nasıl başardığını keyifle izleyin.

ÖZEL PERFORMANS

SÜRÜŞ MODU SEÇİMİ

RX'in Sürüş Modu Seçimi, kontrolü sürücüye verir.  Normal mod sessizliği, dinamik performansı ve yakıt tasarrufunu mükemmel bir şekilde dengelerken, Eco modu daha verimli bir sürüş için gaz tepkisini azaltır ve sıcaklık kontrollerini minimum seviyeye alır. Alternatif olarak, spor modu aktarma organlarını güçlendirir ve gelişmiş manevra kabiliyeti ve hızlanma ile daha performanslı bir sürüş sağlar.
FARKLI BİR AÇIDAN BAKIN

DİJİTAL İÇ DİKİZ AYNASI

Kör noktaları azaltan ve arka koltukta oturan yolcular, bagaj ve hava koşullarından bağımsız olarak görüşü iyileştiren dijital iç dikiz aynası ile görülmesi zor olan şeyleri kolayca fark edebilirsiniz. Gerçekten sürücü odaklı bir özellik olan dijital iç dikiz aynası, RX’in arkasında bulunan iki harici kameradan alınan görüntüleri göstererek gelişmiş bir farkındalık düzeyi sağlar.
YENİ BİR DONANIM

F SPORT PERFORMANSI

Çarpıcı tasarımı ve elektrifikasyonu sayesinde                RX500h F Sport Performans Hybrid, RX'in doğal sportifliğini baştan yaratıyor. Şık, siyah kapı aynalarının arkasında, ekstra yol tutuşu için çekici F Sport tasarımı Alüminyum kaplamalar ve motor sporları tarzı süet koltuk başlıkları spor görünümü güçlendiriyor.  Lexus’ta bir ilk olan 371 hp güce sahip performans hibrit seçeneğiyle gücün ve performansın tadını çıkarın.

Üst düzey elektrikli performans için tasarlanan göz kamaştırıcı yeni RX 500h Performans Hybrid, Lexus'un ilk turbo şarjlı hibritidir. 2,4 litrelik turbo motor ve 6 vitesli otomatik şanzımandan oluşan tamamen yeni bir hibrit mimarisiyle 0-100 km/sa hıza 6,2 saniyede ulaşarak 371 DIN hp/273 kW güce sahip olduğunu gösterir. 

 

 

 

DİNAMİK 4X4

DIRECT4 TEKNOLOJİSİ

Kontrolün rahatlığını gücün heyecanıyla birleştiren DIRECT4 Teknolojisi, özel ve yeni bir Lexus çekiş gücü teknolojisidir. Dört lastiği de ayrı ayrı kontrol edebilmesi sayesinde duyarlı bir deneyim yaratan sistem, gücü sürüş koşullarına uygun olarak tutarlı bir şekilde dağıtır ve sürücü tepkilerine duyarlı bir sürüş sağlar.
KONTROL SENDE

RX 360 DENEYİMİ

YENİ RX’İ DENEYİMLEYİN

YENİ RX İLE EŞSİZ BİR TEST SÜRÜŞÜ İÇİN LEXUS SHOWROOMLARINA DAVETLİSİNİZ

DAHA GÜÇLÜ BİR BAĞ

LEXUS SÜRÜŞ İMZASI

Lexus’un eşsiz sürüş imzasını bünyesinde barındıran Yeni RX, araç ile sürücü arasındaki iletişimi en üst düzeye çıkarır. Duyarlı iyileştirmeler ve optimize edilmiş sağlamlık sayesinde Yeni RX, sürücüsüne daima güvenli, konforlu ve keyifli bir sürüş sağlamak için daha fazla kontrolü, sessizliği ve lüksü bir arada sunuyor.
ÜSTÜN TEKNOLOJİ

MULTİMEDYA

14 inç dokunmatik multimedya ekranı ve üst donanımlarda standart olarak sunulan 21 hoparlörlü Mark Levinson Premium Surround Ses Sistemi ile lüksün ve konforun tadını çıkarın. 

*Yalnızca RX 500h F Sport, RX 350h Exclusive ve RX 450h+ Exclusive donanımlarında sunulmaktadır.  ​

SÜRÜCÜ ODAKLI YENİ KABİN MİMARİSİ

TAZUNA KOKPİT

"Atın dizginleri" olarak tanımlanan Japonca Tazuna sözcüğü, RX'in iç mekanının sezgisel ve kişiye özel atmosferini somutlaştırır. Tazuna kokpit, mükemmel şekilde konumlandırılmış 14 inç dokunmatik ekran ve dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirgeyen, konsantrasyonu en üst düzeye çıkaran göstergeler ile sürücü odaklı bir mimariye sahiptir. Kullanıcılara ayrıca 64 farklı renk seçeneği ile ambiyans aydınlatma seçimi de sunar. 
LEXUS ELECTRIFIED​

HİBRİT TEKNOLOJİSİ

Huzurlu sürüşü performans ile birleştiren 2,4 litrelik Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit motor, daha güçlü bir sürüş sağlamak için yol boyunca kendi kendini şarj eder. Plug-In Hibrit seçeneği 65 km’ye kadar 0 emisyonlu sürüş ile verimli bir performans sağlarken, ilk turbo şarjlı hibrit olan Lexus Performans Hybrid gücü ve konforu zirveye taşır.