LÜKSÜN ASALETİ SİYAH DETAYLARDA SAKLI

Harika hissetmeniz için geliştirilmiş efsanevi bir lüks SUV olan yeni Lexus RX Black Line ile tanışın. 20 inç koyu bronz renkli alaşımlı jantlar, siyah renkli Lexus'a özel ön panjur ve estetik siyah lake dış dikiz aynaları gibi tasarım özellikleri, bu aracın yolda çok özel bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Japonya'nın güneyindeki Kyushu fabrikamızda üretilen RX Black Line, Takumi ustaları tarafından üretilmektedir. Bu uzmanların eşsiz becerilerini estetik elle dikilmiş deri direksiyondan deri döşemelere kadar her yerde fark edebilirsiniz.

        Parallax Image 1 Athletic Looks

YENİ RX BLACK LINE

SPORTİF GÖRÜNÜM

Ürettiğimiz en şık RX olan yeni RX Black Line, zarif hatları keskin şekilli bir gövde ile birleştirir. Her yerinde dikkat çekici tasarım ayrıntıları bulunur. Siyah renkli arka direk sayesinde tavanın kaportanın üzerinde serbest duruyormuş gibi görünmesinden, şık farlar ve Lexus "L" şeklini yansıtan ve mücevhere benzeyen arka lambalar bunlara örnek gösterilebilir.

Lexus tasarımı hakkında daha fazla bilgi alın

        Parallax Image 3 Intuitive Technology

YENİ RX BLACK LINE

İLERİ TEKNOLOJİ

Yeni RX Black Line'da hayatınızı daha keyifli kılmak için kullanımı kolay Lexus teknolojilerinden yararlanılmıştır. Aracın içindeki dokunmatik ekran arayüzü ve Touch Pad, Apple CarPlay® veya Android Auto® ile kesintisiz akıllı telefon erişimi sağlar. Belki de en önemlisi, RX Black Line modelinde yenilikçi Lexus Safety System +, Kör Nokta Monitörü ve Geri Manevra Trafik Uyarısı gibi en yeni güvenlik teknolojileri bulunur.

Lexus teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın