LEXUS'U KEŞFEDİN

TAKUMİ ZANAATKARLIĞI

Hassasiyet. Adanmışlık. Beceri. Tüm bunlar bütün Lexus'larda açıkça görülen benzersiz işçilik için hayati önem taşır.

«TAKUMİ HASSASİYETİ»

Takumi, zanaatkarlığın özünü yansıtan çok eski bir Japon kavramı ve geleneğidir. Tüm üretim süreçlerimizde bu vurgulanmaktadır. Tüm Takumi ustalarımız son derece gelişmiş hislere sahiptir ve uzun yıllar boyunca sabır gerektiren bir eğitim almışlardır. En iyi sonuçları sunmak onlar için bir tutkudur. Üstün araçlar ve inanılmaz deneyimler sunmak için ne kadar zaman gerekirse o kadar çalışmaya hazırlardır. Geleneksel teknikleri çağdaş teknolojiler ile bir araya getirirler.

 •     takumi hub masters

  İŞÇİLİK

  TAKUMİ USTALARI

  Önemli bir Japon kavramı olan "Takumi", tüm yaptığımız işlerde referans noktamızdır. Takumi ustalarımız bu zanaatkarlık anlayışının koruyucularıdır. Lexus modellerinin tasarımından geliştirilmesine kadar her aşamasında insan dokunuşu vardır.

 •     Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  ZANAATKARLIK

  ORİGAMİ KEDİ

  Bir Takumi Ustası olmak, bir origami kedisini baskın olmayan elinizle 90 saniyeden kısa bir sürede katlamayı gerektirir.

 •     takumi hub flagship craft

  İŞÇİLİK

  EN ÜST DÜZEY YÜZEY KALİTESİ

  Efsanevi LS'nin tüm özellikleri, en iyi işçiliği sunma tutkumuzu yansıtmaktadır. Lüks yüzeyler, döşemeler ve malzemeler sürüş deneyimini geliştirir, heyecan verici performansı mükemmel bir şekilde tamamlar.

 •     takumi hub superior finish

  İŞÇİLİK

  ÜSTÜN KALİTE

  Ayrıntılarda gerçek bir güç vardır. Tüm ürün gamımızda elle yapılan dikişler, benzersiz boyalı yüzeyler ve mükemmelliği garanti eden zorlu, insanlar tarafından yönetilen kalite kontrolleri görebilirsiniz.