İŞÇİLİK

EN ÜST DÜZEY YÜZEY KALİTESİ

Lexus 1989 yılında ilk kez LS'yi tanıttığında, işçiliğe ve üstün kaliteye gösterdiğimiz özen insanların lüks araç beklentilerinde yeni bir çağ başlattı.

LS STANDARDI

Tüm detayları ile seçkin bir araç olan LS, bir işçilik, özen ve tutku simgesidir. Heyecan verici performans, çağın ötesinde inovasyon ve asla eskimeyen bir tarzı bir araya getirir. Size benzersiz ve büyüleyici bir sürüş deneyimi sunar.

LS'nin tüm özellikleri büyük çalışmalar sonucunda mükemmel hale getirilmiştir. Böylece Lexus ürün gamında gerçek zanaatkarlık ve üstün kalite için standartlar belirlenmiştir.

    takumi flagship craft the ls standard

ÜSTÜN YÜZEY KALİTESİ

 •     takumi flagship craft exceptional finish 01 v2

  ÜSTÜN YÜZEY KALİTESİ

  İLHAMI JAPONYA'DAN ALDIK

  LS'yi süslemek için geçmişimize döndük. Japon kültürünü araştırdığımızda ilham alarak tamamen yeni bir döşeme yaklaşımı geliştirdik. Geleneksel etkiler, gelişmiş imalat teknikleri ile bir araya getirilerek nefes kesici bir etki sağlandı.

  Ortam aydınlatmasında Japon lambalarından ilham alındı. Kolçaklar da kapı panellerinin yanında serbest hareket edermiş gibi görünmektedir.

 •     takumi flagship craft exceptional finish 02

  ÜSTÜN YÜZEY KALİTESİ

  TAKUMI AHŞAP İŞÇİLİĞİ

  Araştırdığımızda otomobil üretim teknolojilerini barındırır. Aynı zamanda doğal malzemelerin saygılı ve şık bir şekilde kullanıldığı bir ortamdır ve hem huzurlu, hem de lüks bir iç mekan sunar.

  İnce zevkli kişilere hitap eden dilimlenmiş ahşap ve lazer kesme teknolojileri sayesinde çarpıcı şekiller ve yüzeyler elde edilir. Üç farklı benzersiz yüzey seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Tümü de en kıdemli zanaatkarlarımız olan Takumi ustaları tarafından büyük çabalar ile geliştirilmiş orijinal tasarımlardır.

KIRIKO CAM

Işığın ve gölgenin günlük nazik hareketleri, Kiriko adlı tanınmış cam üreticisi ile yaptığımız işbirliğine ilham kaynağı oldu.

Bu işbirliğinin sonucu ise çok güzeldi: Sürücü ve yolcuları nefes kesen ve etkileyen bir ortamla karşılayan ve büyük bir özenle elle üretilmiş süs paneli.

ELLE KATLANMIŞ DÖŞEMELER

 • ELLE KATLANMIŞ DÖŞEMELER

  ORİGAMİ ZARAFETİ

  Takumi ustalarımız tarafından geliştirilen ve Japon Origami geleneğinden ilham alan LS'nin elle katlanmış iç kapı döşemeleri, bir sanat eseridir.

  Çarpıcı bir üç boyut etkisi yaratan şekiller, kıvrımlarında Lexus'un "L" desenini yansıtmaktadır. Özenle üretilmiş kumaşın yüzeyleri ışığı yansıtırken bu etki gece ve gündüz son derece farklı görünür.

 •     takumi flagship craft hand pleated trims 03
      takumi flagship craft hand pleated trims 02

  GÜNEŞ BATTIĞINDA KUMAŞ FARKLI GÖRÜNÜR. GÜNDÜZ SAATLERİNDE DOĞAL IŞIKLAR GEOMETRİSİNİ HAFİFÇE DEĞİŞTİRİR. GECELERİ İSE KIVRIMLAR LS'NİN İÇ IŞIKLARI İLE AYDINLATILIR.

KONFOR İÇİN ÜRETİLDİ

Yeni bir lüks standardı oluşturmak, yalnızca sürekli kaliteli özellikler eklemek anlamına gelmez. Bütüncül bir yaklaşım olmazsa olmaz. Yeni LS'de Japon misafirperverlik ilkesi "Omotenashi"den ilham alınmıştır.

Deneyimin tamamına odaklanarak gerçekten yolcularını karşılayan ve onları sarmalayan, aynı zamanda sürücü ihtiyaçlarına anında ve sezgisel bir şekilde tepki veren bir kabin geliştirdik.

    takumi flagship craft crafted for comfort 02

KONFOR İÇİN ÜRETİLDİ

TÜM AYRINTILARDA LÜKS

LS'nin arka koltuğu, mükemmel bir ev sahibi gibi sizi içeriye alır, sizi rahatlamaya teşvik eder. Isıtma, soğutma ve hatta Shiatsu masajı seçenekleri vardır. Ayrıca bugüne kadar üretilen tüm LS modellerinden daha büyük, rakiplerin kıskanacağı bir diz mesafeniz vardır.

İsterseniz yatan koltuk da seçebilirsiniz. Hemen rahatlamak için 48 dereceye kadar geri yatırabilirsiniz veya araçtan çıkarken kolaylık olması için 24 dereceye kadar kaldırabilirsiniz.