ZANAATKARLIK

TAKUMİ YAŞAM TARZI

Takumi Ustalarımız hiçbir şeyin bir Lexus gibi üretilmediğini çok iyi bilirler. Kısayolların olmadığı bir felsefeyi benimserler. Takumiler 60.000 saatten fazla bir sürede insanüstü duyularını geliştirirler. Lexus'u herhangi bir makinenin veya yapay zekanın sınırlarının ötesine taşıyan duyular. Bu dokuz kısa bölüm, sizi üstün Lexus işçiliği ile tanışmaya davet ediyor.

KISAYOLLAR YOK

Üstün kaliteye giden sadece tek bir yol var ve bu da detaylara fazlasıyla dikkat etmekten geçiyor. İşçilerinin de bu standarda ulaşmalarını sağlamak için Takumiler aracın üzerindeki hataları ve işaretleri gizlerler. Yol testine çıkmadan teste tabi tutalan sürücülerden,geleceğin Takumilerinin duyularını geliştirdiği odaya kadar, bu filmler neden hiçbir şeyin bir Lexus gibi üretilmediğini gösteriyor.


  

  
    2019 lexus takumi living quote background image

  

  
    2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

“Gerilla Testi” uygulaması ya da işçilerin becerilerinin test edilmesi için aracın üzerindeki hata ve işaretlerin gizlenmesi, Lexus'daki ustaların yeteneklerini sürekli test etmeleri ve eğitmeleri için kullanılan yollarından sadece bir tanesidir.

İNSANLAR & TEKNOLOJİ

Rakipsiz kalite ve işçilik sadece robotlardan ve uyumlu çalışan insanlardan gelir. Üstün yetenekli ustalarımızın benzersiz becerilerini, robot teknolojimizin tutarlı ve verimli hareketlerine programlamak, eşsiz bir Lexus zanaatkarlığı ile sonuçlanmıştır.

İNSANÜSTÜ

Saatler süren uygulama ve eğitimlerden sonra Lexus Takumi Ustaları neredeyse insanüstü duyulara sahip olurlar. Eğitimsiz bir gözle görülemeyen işaret ve hataları bir bakışta görebilme, motorun doğru çalışıp çalışmadığını dinleyerek anlayabilme ve milmetrik kusurları bir dokunuşta hissedebilme yeteneğine sahip olurlar.

Next steps