LEXUS'U KEŞFEDİN

PERFORMANS

Performans kavramı, yalnızca hızdan ibaret değildir. Bu aracınıza, yola ve duyularınıza gerçekten bağlı olduğunuzu hissetmek ile ilgilidir. Lexus olarak sizi bu noktaya getirmek bizim görevimizdir.

HEYECAN VERMESİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Bizi insan yapan, tutkularımızdır. Ayrıca bizi harika otomobiller üretmeye teşvik eder. Mühendislik çalışmalarımızın son derece teknik olmasına ve inovasyondan güç almasına rağmen, bir modeli tasarlarken, üretirken ve test ederken önceliği duyuların deneyimine ve sürüş keyfine veririz. Aracınız sizi her anlamda harekete geçiriyor mu? Duygularınızı canlandırıyor mu? Veriler ve teknik özellikler çok önemlidir, ancak sonuçta Lexus için en önemli olan araçların nasıl bir his verdiğidir.

 •     Lexus Performance F felsefesi

  PERFORMANS

  F FELSEFESİ

  Sürüş sırasında keyif alma ve duyulara heyecan verme tutkumuza F Felsefesi adını veriyoruz. Hangi Lexus'u seçerseniz seçin, modellerimiz size saf, canlı ve keyifli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

 •     Lexus Performance LC Spor Coupe

  PERFORMANS

  LC SPOR COUPE

  LC işaretleri Lexus ve sürücüler için yeni bir çağın gelmekte olduğunu gösterir. Sportif ve davetkar bir sürüş için en yeni teknolojileri içeren Çok Aşamalı Hibrit Sistemden güç almaktadır.

 •     Lexus Performance F Modelleri

  PERFORMANS

  F MODELLERİ

  F Felsefemizden ilham alan F Modellerimiz, tutku ve performansa olan sevgimizi yansıtmaktadır. Direksiyon başına geçtiğinizde duyularınız alışkın olmadığınız şekilde harekete geçecektir.

 •     Lexus Performance F Sport

  PERFORMANS

  F SPORT

  F SPORT ile istediğiniz Lexus modelinin F versiyonunu keyifle sürebilirsiniz. Daha sportif bir deneyim için üstün tasarım iyileştirmeleri ve hassas süspansiyon ayarları ile siz de bu deneyimi yaşayın.