PERFORMANS

F SPORT

Tüm F SPORT modelleri LFA süper otomobili, RC F ve GS F'den ilham alır. Lexus ürün gamının zaten etkileyici olan görüntüsünü daha sportif bir tarz ile geliştirir. Lexus F Felsefesi kaslı dış tasarım, sportif göstergeleri ve özel olarak ayarlanmış yol tutuşu kabiliyetleri ile tüm F SPORT modellerinde görülür. Tüm bu özellikler sizin heyecan hissinizi artırmak içindir.

F SPORT DIŞ TASARIMI

F SPORT tarzı mesh desenli özgün ön panjur ve krom süslemeleri ile dikkatleri üzerine çekecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük fren soğutma kanalları ve alt ön spoylerdeki aerodinamik kanatçıklar, aşağı doğru kuvveti artırırken agresif duruşu belirgin hale getirir. Benzersiz alaşımlı jantlar ve zekice yerleştirilmiş F SPORT amblemleri tasarımı tamamlar ve ünlü Fuji Hız Pisti'nde doğan yarış tarzına atıfta bulunur.

 •     lexus f sport section02 02

  ÖZEL JANTLAR VE AYARLANMIŞ SÜSPANSİYON

  Virajlarda üstün yol tutuşu için hafif alaşımlı jant tasarımına düşük profilli lastikler takılmıştır. Ön ve arka süspansiyon sistemi geliştirilerek yol tutuşu ve sürüş kalitesi artırılmıştır.

 •     lexus f sport section02 03

  ÖZEL ÖN TAMPON VE ÖN PANJUR

  F SPORT'un dikkat çekici ön tarafı, belirgin petekli ön panjuru ve benzersiz tamponu ile çekici ve iddialı bir tasarımı ortaya koyar. Daha aşağıda duran kısımda birleşik bir spoyler bulunmaktadır ve iki yan mesh desenli panjurla tamamlanır.

F SPORT İÇ MEKAN ÖZELLİKLERİ

F SPORT modellerimizin yarış araçlarından ilham alan iç mekan özellikleri arasında özel destekleyici koltuklar, işlenmiş alüminyum pedallar ve F SPORT direksiyon bulunmaktadır. Özenle üretilmiş göstergelere doğru bakarak yerinizi aldığınızda, tüm ayrıntıların sizi araca ve sportif bir deneyime bağlamak için tasarlandığını göreceksiniz.

    lexus f sport section03 00
 •     lexus f sport section03 01

  YÜKSEK PERFORMANSLI KOLTUKLAR

  Virajlarda sizi oturduğunuz yerden omzunuza kadar destekleyen F SPORT koltuğun tasarımında ayrıntılı bir profil ve daha iyi kavrama özelliği vardır. Harika koltuk dikişleri, "Takumi" ustalarımız tarafından elle yapılmıştır.

 •     lexus f sport section03 02

  PİSTLERDEN ESİNLENEN GÖSTERGE

  F SPORT gösterge panelinin dinamik tasarımı tüm önemli sürüş bilgilerini aktarır, böylece performans verileri tam ihtiyacınız olan yerde bulunur. Sürüş Modu Seçimi özelliğine bağlı olan katmanlı gösterge paneli, sürüş modu ayarınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir.

  Lütfen dikkat: Lexus ürün gamındaki bazı modellerde bulunur.

 •     lexus f sport section03 03

  SPORTİF DİREKSİYON SİMİDİ VE PEDALLAR

  F SPORT amblemi yerleştirilmiş ergonomik şekilli spor direksiyon, gözenekli deri ile kaplanmış ve vites değişim kulakçıkları ile tamamlanmıştır. İşlenmiş alüminyum pedallar, F SPORT modellerinin motor sporlarından gelen tasarım mirasını yansıtır, mükemmel tutuş imkanı ve hissiyat sunar.

  Lütfen dikkat: Lexus ürün gamındaki bazı modellerde bulunur.

F SPORT MODELİNİZİ SEÇİN

F SPORT sınıfının benzersiz tarzı, tüm Lexus ürün gamında bulunmaktadır. Buna kompakt CT, RC coupé ve RX SUV da dahildir. Şimdi tam zamanı, F SPORT modellerini kendiniz keşfedin.