LEXUS'U KEŞFEDİN

TEKNOLOJİ

Teknolojiyi yaratıcılığı ateşleyen bir bileşen olarak görüyoruz. Hiçbir zaman yalnızca en güncel inovasyonları kullanmakla yetinmeyiz. Bu fikirleri şaşırtıcı, yeni ve yaratıcı şekillerde geliştiririz.

BEKLENMEDİK UYGULAMALARI KEŞFETMEK

Teknolojiye her zaman dinamik bir şekilde yaklaşırız ve asla durağan olmayız. Teknolojileri oldukları gibi uygulamak yerine onları yeni geliştirmeler için ilham verici başlangıç noktaları olarak görürüz. Her zaman geleceğe yönelik, yaratıcı ve paralel bir şekilde düşünürüz. En yeni gelişmeler üzerinde çalışır ve onları yeniden tasarlarız.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TEKNOLOJİ

  HAYAL GÜCÜ VE İNOVASYON

  Gelişmiş teknoloji uygulamanın ötesine geçeriz. Cesur yeni fikirlerimiz ve araç geliştirme çalışmalarımızda bu kurala mutlaka uyarız.

 • TEKNOLOJİ

  AKILLI SÜRÜŞ DESTEĞİ

  LSS+ güvenlik sistemi, net bir şekilde çevreyi algılayabilmek ve güvenle sürmek amacıyla sizi desteklemek ve korumak için sezgisel ve akıllı bir şekilde çalışır.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TEKNOLOJİ

  ÖNCÜLÜK EDEN TEKNOLOJİLER

  Sürüş deneyimi her zaman değişir ve farklı yönlerde gelişir. Bu deneyimi daha da geliştirmek için teknolojinin gücünü kullanıyoruz. Geleceği bizler gerçeğe dönüştüreceğiz.

 • 
 

 
  technology hub hybrid engineering

  TEKNOLOJİ

  HİBRİT MÜHENDİSLİĞİ

  İnanılmaz verimlilik. Daha düşük emisyonlar. Hızlı tepki veren güç. Ödün vermeyen bir lüks sürüş deneyimi. Öncü hibrit teknolojimiz, inovasyon konusunda hep en öndedir.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TEKNOLOJİ

  ÜST DÜZEY DONANIM ÖZELLİKLERİ

  Teknolojinin yeni olması yeterli değildir. En yüksek seviyede uygulanması da gerekir. Lexus ürün gamında en yüksek lüks hissi ile inovasyonları bir arada göreceksiniz.