technology premium specification hero

TEKNOLOJİ

ÜST DÜZEY DONANIM ÖZELLİKLERİ

Tüm Lexus modellerinde kaliteye en büyük özeni göstererek en yeni teknolojiler kullanılmıştır. Sürüş deneyiminin tüm özelliklerini geliştirmeye çalışıyoruz.

STANDART OLARAK SUNULAN ÜSTÜN TEKNOLOJİLER

Tüm ürün yelpazemizde en yeni ve en gelişmiş inovasyonları görebilirsiniz. En iyi şekilde uygulanan bu yenilikler, size en kaliteli deneyimleri sunmak içindir. Harika iç mekanlarımızdan LSS+ gibi akıllı ve sezgisel güvenlik sistemlerine kadar yarattığımız her şeyde teknoloji ve lüks hep bir arada bulunur.

    technology premium specification exceptional technology as standard

GELİŞMİŞ SEÇENEKLER

Gelişmiş özelliklerimizin bir çoğu standart olarak sunulur ancak isterseniz en yeni eğlence, klima kontrolü ve güvenlik sistemlerini de seçebilirsiniz. Sonuç? Direksiyona her geçtiğinizde kaliteli bir deneyim.

Sürüş sırasında her şey kontrolünüz altındadır. Gösterge panelindeki bir düğmeye basarak ortamı iyileştirebilir ve tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

MÜKEMMEL AKUSTİK

Üst düzey ses sistemi uzmanı Mark Levinson® ile işbirliği yaparak araç içi eğlence sistemlerinde standartları yeniden belirleyen özel ses çözümleri geliştiriyoruz.

Mark Levinson® tüm aşamalara yakından katkıda bulunmuştur. Yeni bir araç konseptimiz ilk ortaya atıldığında ve geliştirildiğinde her aşamada bizle çalışırlar. Böylece aracın iç mekanı en iyi akustik için hassas bir şekilde tasarlanabilir. Araç içindeki hoparlör konumu ve kalibrasyonu da tamamen bize özeldir.

    technology premium specification acoustic perfection 02

MUTLAK NETLİK

Lexus ve Mark Levinson®, mükemmel akustik arayışında birlikte çalışmaktadır. İnanılmaz bir tutku ile çalışırız, bu nedenle dijital olarak sıkıştırılan parçaları geliştiren teknolojiler kullandık.

Harman Clari-Fi® sisteminde, önceden kodlanmış bir dizi algoritma gerçek zamanlı olarak ses sinyallerini analiz eder, gerçekten tatmin edici bir ses deneyimi için dijital parçalarda kaybolan öğeleri yeniden oluşturur. Bir Lexus içinde bu şekilde müzik dinledikten sonra daha aşağısını kabul etmeyeceksiniz.

İYİLEŞTİRİLMİŞ BİR ATMOSFER

Bir araç içindeki atmosferi gözle görmek mümkün değildir, ancak bu önemsiz olduğu anlamına gelmez. Bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle mikroskopik seviyede araç içindeki hava kalitesini izleyen ve ayarlayan ödüllü Nanoe® teknolojisini kullanıyoruz. Klasik klima kontrol yöntemlerinin ötesine geçen bu yeni teknoloji, her zaman en yüksek konforu sağlar.

    technology premium specification optimised atmosphere

ZİNDE BİR ŞEKİLDE VARIN

Kullandığımız gelişmiş Nanoe® teknolojisi yalnızca havayı arıtmaz. Ayrıca ideal nem oranını sağlar.

Nanoe® teknolojisi, cildi ve gözleri kurutabilen diğer sistemlerden farklı olarak her zaman yolcuğun sonuna geldiğinizde kendinizi ferah ve zinde hissetmenizi, sürüş sırasında en iyi koşulların tadını çıkarmanızı sağlar.

AKTİF GÜVENLİK

Aracınızda sizdeki gibi duyular olduğunu, ancak daha bunların güçlü duyular olduğunu hayal edin. LSS+ güvenlik sistemimiz ile bu bir gerçek haline gelmektedir. Kapsamlı özelliklerden oluşan bu sistem, insan algı kabiliyetini sezgisel ve akıllı bir şekilde geliştirir. Böylece rahatlayabilir ve kendinizden emin bir şekilde sürebilirsiniz. Tamamen yeni LS'de bu teknoloji daha da geliştirilmiştir ve Lexus'un güvenlik alanında yapacağı inovasyonlar hakkında ipuçları vermektedir.

AKILLI DESTEK

Lexus araçları sürekli olarak gelişmekte ve çevrenizi daha da iyi algılamaktadır. Birkaç adım ileriyi görürler, çarpışmaları engeller ve sizi, yolcularınızı ve yayaları korurlar.

Ancak kontrol hala sizdedir. Güvenlik sistemlerimiz yalnızca gerektiği zaman devreye girer ve yardım sunarlar. Bunun dışında kendilerini göstermezler ancak her şeyi takip etmeye devam ederler.

DİKKAT ÇEKİCİ TEKNOLOJİLER

Lexus ürün gamında en gelişmiş teknolojiler kullanılır. Hangi aracı seçerseniz seçin, size en konforlu, en heyecan verici ve en güvenli deneyimi sunacak yenilikçi özellikler keşfedeceksiniz. Birçok özellik standart olarak sunulur ve seçebileceğiniz çok sayıda farklı özellik vardır. Sizin için ideal donanımlar sizi bekliyor.