1. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR
  2. All-Electric
  3. Benefits
Ne aramıştınız?
TAM ELEKTRİKLİ

ELEKTRİKLİ ARAÇ AVANTAJLARI

Sıfır emisyon, daha düşük işletme maliyetleri ve üstün kaliteye sahip olan tam elektrikli Lexus'lar, yüksek güç ve yolda mükemmel bir sürüş hissinden daha fazlasını sunar.

SIFIR EMİSYON

15 yıl boyunca öncülük eden araştırmalar ile CO2 emisyonu olmayan bir elektrik güç aktarma sistemi elde edilmiştir. Siz bir yandan harika performans sunan tam elektrikli bir aracı kullanırken diğer yandan da dünyanın daha temiz kalmasını sağlıyorsunuz.

DÜŞÜK SES SEVİYESİ

Elektrikli güç aktarma sistemi, etkileyici performansını inanılmaz derecede sessiz bir şekilde sunar.

Bu kabin içindeki sürücü için son derece sakinleştirici bir deneyimdir. Güçlü motorun çalışmakta olduğu, yalnızca özel lastiklerin asfalt üzerinde çıkardığı zayıf sesten anlaşılabilir. Gelecekte gürültü yoktur.

TEST EDİLDİ

Güven, harika bir sürüş deneyiminin vazgeçilmez bir parçasıdır. Lexus'un elektrik motoru, performansın tüm özelliklerini geliştirmek için çalışan uzman sürücüler tarafından milyonlarca kilometre boyunca test edilmiştir.

Tüm araçlarımızda gelişmiş Lexus Safety System + sunulur. Aküler ve elektrik motorları gibi parçaların uygun şekilde yerleştirilmesi sayesinde daha iyi kontrol imkanı elde edersiniz. Kablolu direksiyon teknolojisi, mekanik bağlantı ihtiyacını ortadan kaldırır. Size serbest bir direksiyon hissi sağlar ve gerçekten dokunuşlarınızın tepkisini hissedersiniz.