1920x1080 Lexus d1

SEGMENTİNDE EN GENİŞ SERVİS AĞI

LEXUS SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

 • Geri Alım Garantisi Lexus Care Image

  LEXUS GERİ ALIM GARANTİSİ

  Hem otomobillerimizle hem de sunduğumuz hizmetlerle size "Lexus ayrıcalığını" yaşatmaya devam ediyoruz.

  Sunduğumuz hizmetlerden "Geri Alım Garantisi" ile satılan her Lexus modelini, kullanımına ve yılına bağlı olarak, belli bir oran değerinde geri alacağımızı taahhüt ediyoruz.

  Böylece markamıza güvenen müşterilerimizin otomobillerini avantajlı fiyatlarla değerlendirmelerine imkan sağlıyoruz.

  Lexus geri alım garantisinden yararlanmak için ise otomobilinizin alım aşamasında geri alım koşullarını belirleyen sözleşmemizi imzalamanız yeterli.

  Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz.

 •     rcf lexus care 1

  LEXUS HİZMETLERİNDE YENİ YAKLAŞIM

  Lexus olarak, “harika olanı” üretmeye inanıyoruz. Bu durum araçlara gösterdiğimiz özenin yanı sıra servis ve satış sonrası programlarımızda da görülmektedir. Lexus Satış Sonrası aracınızın ömrü boyunca birinci sınıf bir deneyim sağlar, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için en yüksek standartta servis hizmeti ve hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunar.

  Lexus araçları harika bir “Omotenashi” (Japon misafirperverlik ruhu) deneyimi sağlamak için dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahiptir. Benzersiz araç üretimi yaklaşımımızı yansıtarak, her müşteriye evimize gelen bir misafir gibi davranmayı amaçlarız. Bu birinci sınıf hizmet felsefesi, örneğin en ufak bir lekesi bile olmayan atölye zeminleri ve ücretsiz araç yıkama hizmeti gibi ayrıntılar içermektedir.

  Her yeni Lexus’u teslim ettikten sonra, aracınıza özen göstermekle siz müşterimize özen göstermek bizim için aynı şeydir. Yetkili Lexus bayileri, en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini sunmaya odaklanmıştır. Konforlu müşteri salonumuzda kahvenizi içerken veya internette gezinirken haberleri izleyebilirsiniz. Bu sırada teknisyenlerimiz en kısa sürede yolunuza dönebilmeniz için en yüksek verimle görevlerini yerine getirecektir.

 •     2017 lexus care defining service

  GERÇEK HİZMET

  ÖDÜL KAZANAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  Lexus sahibi olmak, sadece bir araç sahibi olmak değildir. Bu çok özel bir topluluğun üyesi olmak gibidir. Araçlarımızdan çok büyük gurur duyuyoruz ve sizlerin de aynı şekilde hissedeceğini umuyoruz. Bu nedenle çok yüksek kaliteli ve ödüller kazanan bir müşteri hizmeti sunuyoruz.

 •     2017 lexus care your warranty

  GARANTİNİZ

  İÇ RAHATLIĞI

  Lexus araçlarımız, 2 yıl/60,000 km boyunca garanti altında olup, mekanik aksamı 3 yıl/100,000 km, boyası 3 yıl, karoserisi 12 yıl ” Lexus Onarım Güvence Sistemi” kapsamındadır.
  Lexus araçlarımızın hibrid aksamı ise ayrıca 5 yıl/100.000 km ” Lexus Onarım Güvence Sistemi” kapsamındadır.

  • Boya hatalarına karşı üç yıl
  • Kaportanın delinmesine karşı on iki yıl
  • En yakın bayi veya servis merkezimize ücretsiz kurtarma hizmeti

 •     2017 lexus care euro assistance

  LEXUS ASİSTANIM

  NEREDE OLURSANIZ OLUN, NEREDE OLMANIZ GEREKİRSE GEREKSİN

  Lexus sahiplerinin mükemmel sürüş keyfini kesintisiz yaşamaları için tasarlanan özel bir destek hizmeti “Lexus Asistanım” sizin için 7 gün/24 saat hizmetinizdedir. Lexus Asistanım sadece otomobiliniz için değil sizin için de her zaman desteğe hazırdır.