2018 recalls hero

ARAÇ SAHİPLERİ

GERİ ÇAĞIRMA KAMPANYALARI

Lexus sürücüleri için en yüksek standartları korumayı amaçlayan güvenlik amaçlı geri çağırma kampanyaları hakkında en son güncellemeleri alın.

    2018 lexus ownership recalls customer satisfaction

LEXUS'UN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE OLAN BAĞLILIĞI

Lexus olarak birinci sınıf işçilik ve sektördeki en iyi müşteri hizmetlerini sunmaya kararlıyız. "Tüm müşterilerimize evimize gelen bir misafir gibi davranma" yönündeki taahhüdümüz, öylesine verilmiş bir söz değildir. Bu sözü yerine getirmeye kararlıyız.

Aracınız ile ilgili herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa, size en yakın Lexus showroomuna başvurmanızı tavsiye ederiz. Size en iyi deneyimi sunmak için neredeyse her şeyi yapacaklarından emin olabilirsiniz. Herhangi bir nedenle bir sorununuz sizi tatmin edecek şekilde çözülmediyse, ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmesi için ayrı bir Müşteri Memnuniyeti Bölümü oluşturduk. Yanlış anlaşılmaları çözmenin yanı sıra ürünler ile ilgili bilgiler verebilir, soruları yanıtlayabilir ve Yol Yardımı hizmetlerini koordine edebilirler.

Size şimdiden müşteri hizmetleri ile ilgili sağlam itibarımızı kanıtlama fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu başarımız kapsamlı bir şekilde kanıtlanmış olmasını yanı sıra, sizin de hak ettiğiniz bir başarıdır.

TAKATA GERİ ÇAĞIRMA KAMPANYASI

 • BİLGİ

  Lexus, kalite ve güvenliğe olan bağlılığı kapsamında araçlardaki bazı Takata hava yastığı şişiriciler ile ilgili bu kampanyaları genişletmektedir.

  Lexus olarak müşterilerimizin güvenliği bizim için en büyük önceliğe sahiptir. Bu nedenle sürekli olarak çeşitli kaynaklar üzerinden araçlarımızın performansını takip ederiz. Araçlarımızdaki belirli bir parça veya özelliğin katı standartlarımıza uymadığını fark edersek, bu örnekte olduğu için gerektiği şekilde harekete geçeriz.

 • AVRUPA'DAKİ ARAÇLAR

  Avrupa'daki ilgili araçlar hava yastığı şişirici için Aralık 2000 ile Aralık 2011 arasında üretilen Lexus SC, IS, ES ve GX ve ayrıca Ocak 2009 ile Aralık 2013 arasında üretilen Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F ve LFA modelleridir.

 • MÜŞTERİLERİMİZİ NASIL DESTEKLİYORUZ?

  Bulundukları ülkedeki ulusal distribütör şirket, müşteriler ile iletişim kuracaktır. Hava yastığı şişirici değişimi, müşterilerden herhangi bir ücret almadan yapılacaktır. Bu sırada herhangi bir sorunuz varsa lütfen ülkenizdeki distribütör şirkete başvurun veya lütfen bölgenizdeki Lexus showroomu ile iletişime geçin.

 • GERİ ÇAĞIRMA KAMPANYALARININ NEDENLERİ

  İlgili araçlarda, bazı Takata marka hava yastığı şişiricilerde bir güvenlik hatası görülebilmektedir. Bunun nedeni uzun süreyle yüksek mutlak nem oranı, yüksek sıcaklıklar ve büyük sıcaklık değişikliklerine maruz kaldıktan sonra şişirici içindeki basıncı oluşturan malzemenin bozulabilmesidir. Bu da hava yastığı devreye girdiğinde şişiricinin yırtılmasına neden olabilir.

 • GERİ ÇAĞIRMA KAMPANYASI KONTROL UYGULAMASI

  Bir Lexus geri çağırma kampanyası ile ilgili olarak sizinle iletişime geçildiyse veya aracınızın böyle bir kampanyaya dahil olabileceğini düşünüyorsanız, aşağıdaki 3 adımlı Geri Çağırma Kampanyası Kontrol Uygulamasını kullanabilirsiniz. Aracınızın Takata hava yastığı kampanyasına dahil olup olmadığını görebilmeniz için aşağıdaki basit işlemi geliştirdik.