Car Service M8 1920x1080 v2

LEXUS SAHİPLERİ

LEXUS SERVİSİ

Size ve Lexus'unuza özel hizmetler sunuyoruz.

Premimum segmentte en geniş satış sonrası hizmet ağına sahip marka olarak, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için Türkiye’nin her bölgesinde benzersiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetimize ilham veren Japon misafirperverlik ruhu “Omotenashi”ye derin bağlılığımızı yansıtıyor ve tüm müşterilerimize evimize gelen bir misafir gibi davranıyoruz. Aracınızın ömrü boyunca size olağanüstü bir deneyim yaşatmak için çaba gösteriyoruz.
Lexus’unuzla ilgili her türlü servis ve bakım ihtiyacınızda Lexus Deneyim Hattı
(0212 354 0 355) ile iletişime geçerek, sizler için en iyi çözümleri üreten Lexus Bireysel Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

LEXUS SERVİSİNİN AVANTAJLARI

Eğitimli teknisyenler ve servis uzmanlarından oluşan ekibimiz, size üstün bir hizmet kalitesi sunarak Lexus'unuzun en iyi performansı vermeye devam etmesini sağlayacaktır.

    car service key features A
 • EĞİTİMLİ LEXUS TEKNİSYENLERİ

  Lexus teknisyenlerimizin bu kadar yetenekli olmasının nedeni, araç mekaniği üzerinde yıllarca deneyimleri olması, Lexus'a olan bağlılıkları ve tüm modelleri çok iyi bir şekilde tanımalarıdır. Yaptığımız düzenli mühendislik ve teknoloji konulu toplantılar sayesinde, teknisyenlerimizin her zaman en güncel ve eşsiz bilgilere sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

 • ORİJİNAL LEXUS YEDEK PARÇALARI

  Lexus yedek parçaları, aynı araçlarımızda olduğu gibi büyük bir özen ile tasarlanır ve üretilir. Lexus servsilerimiz, Lexus'unuz için özel tasarlanmış araç arıza teşhis ekipmanları ve aletlere sahiptir.

 • YAZILIM GÜNCELLEMELERİ VE ARIZA TEŞHİS ARAÇLARI

  Doğru arıza teşhis araçları sayesinde en kısa zamanda tekrar yola dönebilirsiniz. Arıza teşhis testleri, aracı hızlı ve doğru şekilde değerlendirme imkanı sağlar ve tüm sorunların nedenini doğrular. Lexus arıza teşhis araçlarını kullanarak yapılan orijinal yazılım güncellemeleri sayesinde, en verimli servis işlemlerinin yapıldığından ve aracınızın sağlık durumunun iyi olduğundan emin olabilirsiniz.

 • LEXUS'UNUZ İÇİN ÖMÜR BOYU BAKIM

  Sıfır kilometre bir Lexus'tan 100.000 km'yi geçmiş bir ikinci el Lexus'a kadar tüm araçlarda, verilen servis hizmetinde kontroller ve ayarlar yapılır. Aracınızın yaşı ve kilometresine uygun şekilde yağlar ve filtreler değiştirilir.

 • LEXUS GÖRSEL GÜVENLİK KONTROLÜ

  Lexus Görsel Güvenlik Kontrolü, Lexus'unuzun tüm önemli parçalarını kontrol eden bir Lexus teknisyeni tarafından gerçekleştirilen bir kontroldür. Buna lastikler, direksiyon, frenler, ışıklar, kaporta, egzoz ve sıvı seviyeleri de dahildir. İşlem tamamlandığında, gereken tüm acil işlemleri belirten bir görsel güvenlik kontrol raporu alacaksınız ve yakın gelecekte yapılması önerilen tüm işlemleri bileceksiniz. Ücretsiz Görsel Güvenlik Kontrolünüz için bölgenizdeki Lexus servisinden randevu alabilirsiniz.