LEXUS'U KEŞFEDİN

KONSEPT ARAÇLAR

Çekici ve iddialı konsept araçlarımız Lexus'a güç vermektedir. Bizi tamamen kendilerine ait beklenmedik bir enerji ile geleceğe yönlendirirler ve imkansız gibi görünen şeyleri mümkün kılarlar.

GENİŞLEYEN UFUKLAR

Geleceğe baktığımızda, araçlarımıza bağlı kaldığımızı ve onlardan büyük ilham aldığımızı görüyoruz. Çekici konsept araçlarımız ile Lexus'un geleceğini keşfediyoruz. LF-FC, LF-SA ve UX Konsept araçları gerçekten çok çekici araçlardır. Dünya çapında otomobil fuarlarında tanıtılan bu araçlar, dikkatleri üzerine çekmiş ve kalp atışlarını hızlandırmıştır.

 • 
 

 
  2017 lexus ux hero

  KONSEPT ARAÇLAR

  UX KONSEPTİ

  UX konsepti, Lexus Avrupa Tasarım Merkezimizde geliştirilmiştir. En baştan beri, çevreleriyle bağlantılı olmayı bekleyen ileri görüşlü şehirli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 
 

 
  2017 lexus concept cars lf fc

  KONSEPT ARAÇLAR

  LF-FC

  Şaşırtıcı bir tasarıma sahip olan LF FC Konsepti, lüks kavramının sürekli olarak değişen anlamını ifade eder. Sizlerin eksiksiz olarak deneyim edebilmesi için gelecek vizyonunu günümüze getirme tutkumuzu yansıtır.

 • 
 

 
  2017 lexus lf sa hero

  KONSEPT ARAÇLAR

  LF-SA

  Çekici. Şaşırtıcı. Duygusal. Şehir için üretilmiş. LF SA kompakt ve canlı dış tasarımından şaşırtıcı derecede ferah iç mekanına kadar büyük yenilikler sunmaktadır.