technology pioneering technology hero

TEKNOLOJİ

ÖNCÜLÜK EDEN TEKNOLOJİLER

Teknoloji, sürüş deneyimini kökten değiştirmektedir. Bu değişimi her aşamada benimsiyoruz. Görevimiz, yeni özellikler ve inovasyon ile sizi hiç görülmemiş bir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktır.

SÜRÜŞ DENEYİMİNDE DÖNÜŞÜM

En son gelişmeler ile sürücü olmanın ve yolcu olmanın anlamı değiştirmektedir. İnovasyon sürüş deneyimini radikal ve hızlı bir şekilde değiştirirken, bu gelişmelerin potansiyelini araştırıyoruz. Konsept araçlarımız bu yenilikçi geleceği yansıtmaktadır.

SINIRLARI ZORLAYAN İCATLAR

Konsept araçlarımız, geleceğin teknolojilerinden ilham alır ve bu teknolojiler için fikir üretilmesini sağlar. LF-FC, UX konsept araçları ve Kinetik Koltuk konsepti geleceğe yönelik açılımlardır. Ancak bunlar aynı zamanda cesur yeni fikirlerimizi test ettiğimiz öncü laboratuvarlardır ve teknolojik sıçramalar için yaratıcı düşünceye özgürlük verirler.

 •     technology pioneering technology pushing the limits of invention 01

  SINIRLARI ZORLAYAN İCATLAR

  YENİ BİR KOLTUK KONSEPTİ

  Yenilikçi Lexus Kinetik Koltuk Konsepti, 2016 Paris Motor Show'da tanıtıldı. Koltuk kavramına yeni bir açıdan yaklaşarak yenilikçi bir ağ yapısı geliştirdik ve size daha fazla konfor sağladık.

  Sıra dışı fiber yapısı hareketlerinizi dengeliyor, daha fazla güvenlik ve destek sağlıyor. Böylece koltuğa oturduğunuzda zihninizi ve gövdenizi rahatlatabiliyorsunuz.

LS'NİN ÖNCÜ ÖZELLİKLERİ

Yeni LS, güvenlik teknolojisini cesur bir şekilde ileriye taşımaktadır. Lexus Safety System+'a yeni gelişmiş özellikler katar ve eskiye göre çok daha kapsamlı bir sürüş desteği sunar. Çarpışma Öncesi Sistemi (PCS), Şeritten Ayrılma Uyarısı (LDA) ve Dinamik Sabit Hız Kontrolü daha da iyileştirilmiştir. LS, sürüş duyularınızı sezgisel ve akıllı bir şekilde geliştirmek ve tamamlamak için Yaya Uyarısı ve Aktif Direksiyon Desteği gibi yenilikçi yöntemler ile çarpışmaları engellemeye yardım eder.

    technology pioneering technology ls flagship features